Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 20km-es kerékpár útvonal...

20km-es kerékpár útvonal mennyire jó így? Bp-en, át munkahelyre? Szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]



KB ez lenne az útvonal. Szerintetek munkahelyre ez megoldható? Mármint 20 km oda 20 vissza. Kb mennyi lenne az útidő biciklivel?

Sajnos(vagy nem) van benne föld út. Ha tudtok jobb/rövidebb, útvonalat e két pont között szívesen fogadom.

Vagy ha így gyorsabb, akkor pl a feléig bicikli, azt lerakva majd pl busz. ilyeneket is meghallgatok.


Vagy szerintetek ez sok biciklivel munkába járáshoz?



2020. ápr. 29. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez alaphangon másfél óra (beleszámítva a piros lámpákat, egyéb várakozást).. hacsak nem versenyző vagy... :-D


Nekem 19 km (bicajos útvonalon) a munkahelyem, de csak egyszer-egyszer szoktam végig bicajjal menni. Főleg reggel túl sok. Mert hazafelé már nem kell időre menni....

2020. ápr. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Na folytatom az előzőt.... ismered a merretekerjek.hu tervezőt? Érdemes arra is feltenni a két végpontot, időnként ad egészen használható útvonalakat..

Vagy a bikemap.net.

2020. ápr. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi. Gondolom ez a egy és fél óra hosszú távon már sok. Főleg oda vissza.

Most megnéztem ezt a bikemap.net. Itt hogy tudom megadni hogy csak oda utat mutasson?

2020. ápr. 29. 19:05
 4/4 A kérdező kommentje:
oh már megvan :D
2020. ápr. 29. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!