Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kettő kerékpár közül tudok...

Kettő kerékpár közül tudok választani, ti melyiket vennétek és miért? /Kellys vs Dema Loara

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link]



2020. jún. 7. 15:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Persze, hogy ér. A Dema akciós volt, azért volt ugyanannyi az ára. Jobb lett volna persze, de a Kellys is jó. Ha gondolod még nézelődj, hasonlítgasd össze, hátha szerencséd lesz és találsz jobbat, de épp mai cikk az indexen, hogy viszik a bizikliket, mint a cukrot (illetve talán találóbb lenne az, hogy mint a lisztet) és alig kapni, mert a gyártók meg leálltak a járvány miatt.
2020. jún. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Köszi! Ment a like. Csak most beleültettétek a fülembe az első féket:D és a Kellysnek nem hidraulikus tárcsafékje van.... ezért most a fejemben egy kérdőjel van. Nézegetem már kb egy hete, de sehol nincs S es méretben semmisem :D És árban is kb ez a Kellys Clea 30 itt a "legolcsóbb" máshol 10-15el több ez is...

Szóval a fék miatt kicsit félek most, hogy a Kellys az jó-e vagy megéri-e.

2020. jún. 9. 18:34
 13/21 anonim ***** válasza:

Megérni megéri. Ha egy kicsit többet szánsz rá, akkor kaphatsz hidraulikus tárcsafékeset is. Nem tudom mennyire rugalmas a kereted, de hidd el, sokkal kevesebb gondod (nulla) lesz a hidraulikus tárcsával. Betétet szökőévente egyszer kell cserélni, állítgatni sose kell.

De ezzel a Kellysszel se fogsz rosszul járni, nem rossz ez ennyiért.

2020. jún. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Mit szólsz ehhez? Nem olyan szép rózsaszínű, mint a Kellys, de árban ugyanannyi és hidraulik tárcsás:


[link]


Igaz nem olcsó Shimano cuccokkal van szerelve, hanem olcsó decathlonosokkal.


Vagy ha nem kell a teleszkóp, mert aszfalton vagy földes, kavicsos utakono használod csak és rászánsz kicsit többet:

[link]

2020. jún. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

A Kellys V-fékeitől félni nem kell. Meg fogsz állni azzal is. A hidraulikus előnye ebben a kategóriában inkább az adagolhatóság. Szerintem megveheted nyugodtan, ha elfogytak az egyéb lehetőségek.


14: Az Riverside 900-at én is nézegetem már egy ideje, de a Microshift váltóktól és Tektro fékektől tartok. Pedig melóba járósnak pont alkalmas lenne.

Az RC120-at elvetném a gagyi mechanikus tárcsafék miatt. Azt én egyből a kukába hajítanám, de a fék cserével az már egy 200ezres bringa lesz. Amúgy jó kis fürge gép lehetne egy ilyen trekkinghez képest.

2020. jún. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Valóban, nem láttam, hogy mechanikus a fékje - ettől még a kukába hajítást erős túlzásnak tartom :) Nem olyan rossz az, de valóban annyival nem jobb a mechanikus tárcsa a V féktől, hogy megérje ezért kiadni 30e-rel többet.

Viszont a teleszkópra szerintem nem lenne szükséged. Nem csak nehezíti a biciklit, de drágítja is. Esetleg egy teleszkóp nélkülit kereshetnél.

2020. jún. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jó bringa az a Kellys, hobbi célra meg teljesen jó a V-fék, amikor én kezdtem bringázni, még a versenyzők is azt használták. Olcsóbb a betétcsere, nem igényel drága karbantartást (ellentétben pl. a hidrós tárcsával, ahol a légtelenítés, fékfolyadék pótlás elég költséges tud lenni).
2020. jún. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a tamacsokat, szerintem a heten hazahozok egy kerekpart, vagy 1-2 napon belul remenyeim szerint. Majd jelentkezem mi lett a dontes :D
2020. jún. 9. 21:04
 19/21 A kérdező kommentje:
A Kellys jött velem haza:)
2020. jún. 12. 07:04
 20/21 anonim ***** válasza:
Szupi szuper! Jó tekerést és sok hátszelet! :)
2020. jún. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!