Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik méretű MTB kerékpárt...

Melyik méretű MTB kerékpárt válasszam?

Figyelt kérdés
Egy NŐI MTB KERÉKPÁR ST 100, 27,5”, FEHÉR, RÓZSASZÍN ROCKRIDER-t szeretnék venni, de nem tudom melyik méret lenne megfelelő. Ma voltunk üzletben, de nem volt készleten, ezért rendelni fogok. Jelenleg 173 cm vagyok, és az M-es méretet 174cm-ig írja. De nem tudom, lehet a nagyobbat kellene. Van valamilyen tapasztalatotok?

2020. jún. 8. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Mes de inkább probáld meg személyesen ha lehet , 5-10 cmt a nyereg emeles is segít a kormány beállítás is .
2020. jún. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Esetleg ha jársz olyan Decathlon közelében, ahol van készleten ha nem is ugyanaz, de hasonló Rockrider, akkor próbáld ki azt.
2020. jún. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt sem tudjuk, hogy hány éves vagy, fogsz-e még nőni.

De kezdőként nem érdemes próba nélkül bringát venni.

Kérdezd meg, hogy férfi vázas geometriája megegyezik-e a nőiével, s ha igen, akkor próbáld ki azt! Mindkét méretet! És ne úgy, hogy telitalppal tudsz támaszkodni, mert így semmit sem ér a próba!


Ne vegyél próba nélkül! Inkább keress másik bringát, más boltban!

2020. jún. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2020. jún. 9. 08:26
 5/5 anonim ***** válasza:

A nagyobb méret nem csak a magasságban mutatkozik meg, hanem pl. felső vázcső hosszában, ami kihat a súlypontra, kormány távolságra stb. A túl nagy bicaj nemcsak kényelmetlen, de sokszor a kezelése/pontos irányítása is nehéz, ráülsz és bénázol, de nem tudod miért.

Tudom, a készlethiány miatt szinte lehetetlen kipróbálni, de ha meg is rendelet látatlanban, mindenképpen az áruházban vedd át összeszerelve és ha ott ráülsz és azonnal érzed, hogy ez neked nem jó, akkor ne szégyelj élni az elállás jogával. Inkább ott vágják a pofákat mint hogy te szívj éveken keresztül és megutáld a bringázást!

2020. jún. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!