Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ez milyen fajta bicikli és...

Ez milyen fajta bicikli és szerintetek jól áll egy lánynak?

Figyelt kérdés

FollowAnna biciklije nagyon tetszik csak nem tudom milyen fajta és mennyibe kerülne egy ilyen, szívesen rendelnék egyet a netről ha lehet.

Plusz mi a véleményetek ha egy lányt láttok ilyen biciklivel?

Szerintem vagány.

Esetleg ha tudnátok linkelni különleges és nem átlagos bicikliket azt megköszönném. Jelenleg egy fekete Neuzer Beach biciklim van, de nem annyira tetszik és elég sok mindenkinek van ilyen biciklije a városban, unalmas.

[link]

[link]



2020. júl. 3. 19:41
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Kétszer is belinkeltem véletlen, bocsánat.:D
2020. júl. 3. 19:42
 2/12 A kérdező kommentje:
Micsoda általánosítás, jézusom:D...
2020. júl. 3. 20:19
 3/12 anonim ***** válasza:
55%

Az a baj, hogy ti lányok bringát is kinézet alapján szeretnétek venni, holott az egy eszköz, aminek az a feladata, hogy minél jobban megfeleljen a te felhasználási céljaidnak. Erre szerintem sem a mostani, sem a linkelt bringa nem alkalmas. A beach egy cruiser, ami semmire nem való. A linkelt pedig egy régi országútinól épített egysebis gép lehet, amivel az első emelkedőnél szitkozódni kezdenél. Ezen kívül a fekkar helyéből látszik, hogy a csajnak sem való, nem bírja a drop bart használni. Ilyen régi országútit amúgy viszonylag olcsón kaphatsz, átfesteted valami csajos színre, raksz rá egy színes kormánybandázst, és kész.

Amúgy ki a tököm az a follow anna?

2020. júl. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Akkor milyen biciklit ajánlanál?:)

Egy youtuber, nem lényeges.

2020. júl. 4. 09:44
 5/12 anonim ***** válasza:

az egy régebbi országúti váz és egysebességes hajtással van megcsinálva (Lehet hogy fixi, lehet hogy nem). Ilyen bicajt általában úgy építenek egyedileg, a neten nem hinném, hogy tudsz rendelni. A színeket meg gondolom ő találta ki.

Ezeket a régi vázakat, kerekeket olcsón be lehet szerezni. Csak kell egy szaki aki le tudja festeni olyanra amilyenre szeretnéd. A kormányon a bandázst olyant veszel amilyen akarsz, millióféle minta, szín van. A többi alkatrész (hajtáslánc, csapágyak, stb.) is viszonylag könnyen és olcsón beszerezhető.

Ha találsz egy normális szervízt, boltot és megmutatod, hogy ilyen kell akkor tuti meg tudják csinálni


"mi a véleményetek ha egy lányt láttok ilyen biciklivel?"

nekem tetszik ha ilyen geometriájú vázon látok hölgyeket szűk naciban :) Ezen csak jól bepucsítva lehet tekerni :D

Viccet félretéve ezek a régi outi-t nagyon tetszenek és ha egyedileg a gazdája stílusa szerint vannak megcsinálva az plusz pontot ér! :)


"Akkor milyen biciklit ajánlanál?"

attól függ mire szeretnéd használni és hol laksz. Ha Szegeden akkor jó egy ilyen bicaj. Ha Pécsen akkor a dombokon a legkeményebbek is elvéreznek egy ilyen hajtással és csak tolni fogják. Dombokhoz már kell egy váltó. De lehet kapni agyváltót is amivel hasonlóan fog kinézni csak kicsit vastagabb lesz a hátsó agy.

2020. júl. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez egy egyedi khmm az... Legalább van fajta fék,úgyhogy valaszeg nem fixi.

Ilyet az ócskapiacon is lehet venni.

Olyan csajos mint 1hintaló.


Milyet vegyél...

Hol laksz?

Mire akarod használni?


Vagy fesd át mostanit.

2020. júl. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%

Megneztem a neuzert,hogy ne legyek fogalomtalan.

Fesd tűrkizre,és meguszod a bringa vevéssel járó macerát.

2020. júl. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Oh hogy mindenki kötekedik pedig csak egy hülye bicikliről van szó:D..

Egy kisvárosban és munkába járásra akarom használni plusz még ide-oda menni.

Akkor ajánljatok olyat ami tényleg megéri és viszonylag "olcsó" is.

2020. júl. 4. 11:28
 9/12 anonim ***** válasza:

Kisváros...ez azért elég tág. Az alföldön ahol fölösleges a mtb. Oda szerintem jó az ami most van.

Mátraháza körül kicsit inpraktikus az olyan bringa ami csak 1sebességes.


Olcsó: mennyi az annyi?

100 alatt menj a decathlonba. Vagy nézz használtat.

2020. júl. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Atyaég kérdező te már munkába jársz? Azt hittem alsó tagozatos vagy, max 15 éves. Follow Anna a példaképed ugye?
2020. júl. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!