Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ez milyen fajta bicikli és...

Ez milyen fajta bicikli és szerintetek jól áll egy lánynak?

Figyelt kérdés

FollowAnna biciklije nagyon tetszik csak nem tudom milyen fajta és mennyibe kerülne egy ilyen, szívesen rendelnék egyet a netről ha lehet.

Plusz mi a véleményetek ha egy lányt láttok ilyen biciklivel?

Szerintem vagány.

Esetleg ha tudnátok linkelni különleges és nem átlagos bicikliket azt megköszönném. Jelenleg egy fekete Neuzer Beach biciklim van, de nem annyira tetszik és elég sok mindenkinek van ilyen biciklije a városban, unalmas.

[link]

[link]



2020. júl. 3. 19:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az 5-ös válaszban én is kötekedtem? nem állt szándékomban sajnálom ha félreérhető voltam, ne haragudj!


Ha lapos az a város akkor vehetsz ilyen bicajt nyugodtan ami a képen van.

Ha dombosabb akkor is lehet ilyen tipusú, de ahhoz kell váltó, mert kijönnek a szemeid ha ilyen áttétellel tekersz fel valahova - ha egyáltalán fel tudsz tekerni és nem szakad el előbb a lánc.


Neked mennyi az olcsó? ha nagyon olcsót szeretél akkor inkább használtat kellene nézni, mert az olcsó újat nagyondenagyon gagyik! az pár hónap után viheted szervizbe akkor is ha vigyázol rá, mert annyira rossz anyagból vannak összerakva. A szervizesek nem is szívesen vállalnak olcsó gagyikat, mert nem lehet sz,rbó várat építeni, hamar vissza fog kerülni hozzájuk a bicaj.


Ha ez a régebbi ourszágúti stílus kell akkor érdemes a face marketplaccon vagy jófogáson körülnézni, elég jókat ki lehet fogni. Múltkor haverom fogott egy teljesen felszerelt, alig használs shimano 105-ös szettel szerelt outit és 45-re le tudta alkudni. Az már nagyon jó ár!

Ha csajosítani akarod akkor azt már matricázással, nyereghuzattal, új bandázzsal meg lehet csinálni.

2020. júl. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

10-es: Miért lenne a példaképem csak azért mert tetszik a biciklije?:D..

Elég idióta összefüggés, de te tudod.

Többieknek pedig köszönöm.

2020. júl. 4. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!