Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Van -e olyan, hogy orszaguti...

Van -e olyan, hogy orszaguti bringa 6 vagy 7 sebesseges kazettas ( tehat nem racsnis ) hatso lanckerek sorat en allitom ossze?

Figyelt kérdés
Van egy eredetileg 6 sebesseges racsnis hatso lanckerekkel szerelt oreg orszaguti bringam. Gyorsulnék. A hely a hatso villa szarak kozott 12.5 cm a 6 sebesseg boven elfer, szerintem 7 is befer oda. Szeretnem ezt az egeszet atalakitani ugy, hogy veszek egy kazettas lanckereksort a hozza valo kerekkel egyutt, de nem talalok 6 vagy 7 sebesseges 11- foggal kezdodo lanckereksort. Van -e olyan, hogy kazettas lanckereksor, 6 vagy 7 sebesseges es 11 foggal kezdodik? Ha nincs ilyen, akkor en ossze tudok allitani egyet esszeru aron? Vagy ilyet nem lehet csinalni?

2020. júl. 5. 04:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Most menetes agyad van, tehát ha kazettásra akarsz átállni, először agyat kell cserélned (a menetes és a kazetáás nem csereszabatos) De az agycsere helyett érdemes venni egy fűzött, komplett kereket. Ez egy példa, meg kell túrni a webáruházakat:

[link]

A hátsó váltó/váltókar témát is körül kell járni.

2020. júl. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezt en mind ertem, de a hely a hatso villa szarak kozott 125 mm. Gondolom 1 cm-t meg csak enged ha eroltetem. Ha bele tudok paszirozni egy ilyen 135 mm-es kerekagyat ami 7-10 sebesseges sorokat kepes fogadni, akkor ezek a sorok is elfernek majd a villak kozt? Nem szokott gond lenni?
2020. júl. 5. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!