Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szép kártyára valóban lehet...

Szép kártyára valóban lehet kerékpárt vásárolni? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
2020. júl. 17. 21:30
 1/6 lencsefőzelék ***** válasza:
88%
Úgy, hogy bemész a kerékpárboltba, rámutatsz egy kerékpárra, és mondod, hogy ezt kérem. Aztán fizetsz, mintha csak egy bankkártyával fizetnél. Persze csak olyan boltban próbálkozz, ahol elfogadják a SZÉP-kártyát, ill. a megfelelő zsebben (talán szabadidő) legyen rá keret.
2020. júl. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

én egészségpénztári kártyával vásároltam és a javítást fizettem.

meg kell kérdezni a boltban van-e lehetőség bjutiful cardra vásárolni!

2020. júl. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Érdeklődj, interneten is keress rá, ha a boltban van erre lehetőség, még akatrészt is lehet venni Szép kártyával, szabadidő zseb terhére. Kis forgalmú üzletek viszont nem bonyolódnak a Szép kártyázásba.

[link]

2020. júl. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ibw4x ***** válasza:
100%
Igen lehet, mi is úgy vettük
2020. júl. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, én is így vettem a bringámat, egy részét SZÉP kártyára, a többit meg bankkártyával kipótoltam. Viszont olyat, hogy neten rendelsz és online kifizeted, SZÉP kártyával nem tudsz, mert azt fizikailag le kell húzni a terminálon, tehát ha budapesti vagy, de Szegeden találsz bringát (vagy fordítva), akkor elég nagy szívás.
2020. júl. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Wadmalac ***** válasza:

Még egy fontos pont: nem mindegy, MELYIK BANK SZÉP-kártyája!

A boltok nem mindegyik bankkal szerződnek le.


Az OTP általában mindenhol megy, mert SZÉP-kártya elfogadási regisztrálási procedúrájuk viszonylag egyszerű.

De van olyan SZÉP-kártyás bank, aki olyan bürokráciát rak az elfogadni szándékozó bolt elé, hogy inkább bele sem vágnak.

2020. júl. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!