Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen bicikli lámpát vegyek...

Milyen bicikli lámpát vegyek maximum 15 ezerig?

Figyelt kérdés
Valami nagy fényerejű, viszonylag strapabíró lámpa kéne (tehát nem valami gagyi kotyogós múanyag), mert enduro-ra kéne, és olyan helyeken használnám sötétben is, ahol más világítás nagyon nincs. Szóval bírja a nagyobb rázkódásokat stb. Illetve az is fontos, hogy a rögzítőhöz képest magát a lámpát el tudjam fordítani vagy valami, mert a kormányomon az ilyen fix lámpák mindíg oldalra világítanak.
2020. júl. 18. 00:52
 1/6 A kérdező kommentje:

[link]


Ez mondjuk jó lenne?

2020. júl. 18. 01:01
 2/6 anonim ***** válasza:
USB-ről tölthetőt vennék a helyedben, mert amúgy zabálja az elemet...
2020. júl. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ledes cat eye-ek. Nekem beváltak. De a helyedben én vennék egy fej/sisak lámpát is,hogy bármerre nézek lássak nem csak oda a hová világitok.


Hl-el 500

Hl-el 5?? Sanjna nem emléxem.de teljesen hengeres és 2állása van.


Nekem ez a2 van.

2020. júl. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A linkelt lámpához még kell akkumulátor is, számold rá azt is.


Nekem ilyen lámpáim vannak:

[link]

A gyári rögzítése vacak, azt tuningolni kell.

Pl. ilyennel + pár kábelkötözővel lehet rendesen rögzíteni:

[link]

Barkácsolni kell vele, de ár/fényerő arányban verhetetlen. Jól felrögzítve kimondottan alkalmas hosszabb esti/éjjeli tekerésekhez :)

2020. júl. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

pl. itt is turkálhatsz közöttük, de a legnagyobb probléma a nagyobb fényerejű lámpákkal, hogy amellett, hogy a márkásabbak néha k. drágák, alig lehet olvasni valós tapasztalatokat, a Testbike oldal kb. az egyetlen ilyen. Szóval ha valami megtetszik, próbálj valós tapasztalatokat keresgélni. Sajnos a webáruházakban a terméklapokon a vélemények túlnyomó többsége a "nagyon jó" meg a "pont ezt kerestem" tipusú semmitérő szarságok. Én is sokat guberáltam, aztán kisakkoztam magamban, hogy elfogadom a barkácsolást, de jó áron lesznek stabil, erős lámpáim.

2020. júl. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tothp ***** válasza:
Néha az ALDI_LIDL boltokban (évente 3-4 alkalommal) előjönnek a ledes, USB-s lámpaszettel kb 5000-ft ért. Meglepően erős fény, kulturált dizájn. 5-6 órát világít egy töltéssel. 4- ből egyet sikerült hazavágnom. Azt is csak azért, mert szó szerint megáztattam.
2020. júl. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!