Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Tényleg ilyen sok idő? Tényleg...

Tényleg ilyen sok idő? Tényleg ilyen hosszú?

Figyelt kérdés
Budapestről Gárdonyba tervezek letekerni biciklivel, megnéztem az útvonalat a Naviki-n és azt írja hogy 6 óra hosszú. Van köztetek valaki aki már megtette ezt a távot? Tényleg ilyen hosszú?

#Budapest #bicikli #Gárdony #biciklitúra #Velence-i tó #Naviki
2020. júl. 19. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem csak 4 órát ír, de ekkora távra és erre a minimális szintre ez is sok.

A Strava már csak alig több, mint 3 órát ír, pedig én többnyire montizok. (A Strava az utolsó 4 heti tekeréseid átalágából becsüli meg az időt.)

2020. júl. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TR75 ***** válasza:

Olyan ~60 kilométer. Edzettségtől függően 2-4 óra (de a 4 óra már tényleg nagyon kényelmes tempó).

[link]

2020. júl. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Milyen bicajjal mész, merrefelé/milyen útvonalon mész, mennyire vagy edzett, és még néhány kérdés...

A lényeget kb. leírták előttem.


A 7-es út egyes szakaszain tilos menni, mi inkább kerülővel, Etyek felé szoktunk menni. De ott azért szint is van közben...

2020. júl. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!