Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogy értessem meg apámmal...

Hogy értessem meg apámmal hogy egy ócska tescos bicikli nem egyenlő egy 500 ezres biciklivel pl?

Figyelt kérdés

Azt mondja hogy ezek jók mert nem mennek szét stb, :D nem tudom megértetni vele hogy ezek a biciklik nem arra valók amire én használni szeretném. :D

A másik meg azt mondja hogy ilyen "okosok" mint én írnak az interneten és ki se próbáltak ilyet... xDD



2020. aug. 4. 01:08
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
#10 ha ezt megmutatja, az apja nem fogja engedni bringázni, mondván, nem arra való. És ha nem arra való, akkor elég a tacskós is.
2020. aug. 5. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Vigyen fel a kezeben egy nagy lepcson egy tescos bringat meg egy carbon vazasat, azt majd megtudja mi a kulonbseg:D
2020. aug. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Mi a gond? Van rá pénzed, és nem engedi, hogy megvedd? Hogy ő nem akar ennyiért biciklit venni neked, az érthető. Majd megveszed magadnak, ha telik rá, addig meg elégedj meg az olcsóbbal.
2020. aug. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!