Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Terveztem egy kerékpáros...

Terveztem egy kerékpáros útvonalat a merretekerjek.hu-n, Szentendre és Visegrád között, a Visegrádi hegységben. Ez mennyire off-road, vagy járható?

Figyelt kérdés
Eredetileg a Duna-parton mentem volna, de a 11-es úton nem szeretnék tekerni. Ezt a hegyi útvonalat nem ismerem, mennyire járható? Van útburkolat vagy kavicsos, köves, sáros? Mennyire meredek? Köszönöm szépen a válaszokat előre is.

#kerékpározás #merretekerjek #túra kerékpározás
2020. aug. 4. 13:56
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Inkább az emelkedőt választom, és ha nagyon elfáradok, hajóval megyek Pestre. :D
2020. aug. 4. 16:05
 12/27 anonim ***** válasza:
Láttalanban: Szentendrén a Skanzen mögött indul az erdészeti aszfalt Pap-rétre, utána le lehet gurulni Visegrádra. Oda-vissza járható. De Visegrád után Lepencéről is fel lehet menni Pilisszentlászlóra és akkor azt követően lehet gurulni vagy Dömörkapu vagy közvetlen Szentendre irányába. Utóbbinál még kell mászni egy keveset.
2020. aug. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

12: a Psztl-i utat ajánlottam én is neki délelőtt...


Plusz egy szavazat a Pap-rétre - régen jártunk arrafelé sokat. :)

2020. aug. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Itt van még egy jó kis túraútvonal:


[link]

2020. aug. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Skanzen- Pszentlászló-Lepence út király, végig aszfaltos, de sok a húzósan meredek. Szentlászlótól az Apát-kúti völgy felé is lehet menni, de arra nem emlékszem, hogy pontosan hol vezet az aszfaltos út, a gyalogos túraútvonalhoz meg szerintem komolyabb monti kell. Bocs, már régen jártam arra.
2020. aug. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Ah olyan hoki vagyok, nem tudom megosztani az útvonalat. Az az egy biztos, hogy nem Pilisszentlászlón megy keresztül. És igen, a skanzen mögül indul, fel a zöldbe, kicsit kanyarog és Visegrádon végződik. Igazából nem én terveztem, csak bekattintottam a kezdő és a végpontot a merretekerjek.hu-ra, és automatikusan ezt dobta ki. Megnézegettem google térképen, sűrűn vannak feltöltve az útvonalon fotók, legtöbb helyen aszfaltos, néhol ilyen széles földút van.

Mindenesetre mindenkinek köszönöm a hozzászólást. :)

2020. aug. 4. 21:25
 17/27 anonim ***** válasza:
Akkor az szerintem a Dömörkapu, ahonnan a Pap-rétig írták már az utat. De én arról Dobogókőre szoktam menni, Visegrád felé nem próbáltam.
2020. aug. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

" SZENTENDRE, SKANZEN – VISEGRÁD


A Pilis átszelése mindig kerékpárost próbáló feladat, erre van olyan út, amin forgalom is halad – pilisszentkereszti, vagy pilisszentlászlói –, de olyan is akad, amely erdészeti útnak minősül. Ilyen vezet fel Dömörkapun át Dobogókőre, de Visegrádra is visz ilyen jó minőségű aszfalttal. Szerpentin, hegymászás van, de a táj, a kilátás kárpótol a lista leghosszabb ilyen útjának hozzávetőlegesen 20 kilométerén a Pismány- és az Apát-kúti-patak völgyeiben. "

2020. aug. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Ha a Skanzen után egy jobbra kezdődő S-kanyarral indult, akkor az az erdészeti aszfalt.

Montival az Apát-kúti völgy is járható, de nem kifejezetten kezdőknek való terep.

2020. aug. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Igen, az lesz az, a skanzen után az S kanyar. A sztaravodai útról jobbra a Forrás utcába, utána jön az S.
2020. aug. 4. 23:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!