Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A Stravában hol lehet ezeket...

A Stravában hol lehet ezeket az alapvető adatokat megtekinteni?

Figyelt kérdés

Még csak most ismerkedem evvel az alkalmazással, de van pár, más hasonló programokban könnyedén hozzáférhető dolog, amit sehol nem tudok megtalálni:


- szeretném látni megtett mérföldenkénti lebontásban az átlagsebességem, a futott időt, a leküzdött magasságot (pl. a workout 1. mérföldjét 4:00 alatt teljesítettem, 15 mph sebességgel, 32 láb szintkülönbséggel, a workout 25. mérföldjét 3:00 alatt, 20 mph-val, 0 szintkülönbséggel stb.)


- ha mások workoutját megnézem, nem látszik elsőre, melyik irányban haladtak - a teljesített "szegmensein" végighaladva ugyan ki lehet találni, de ez így meglehetősen körülményes, főleg ha mondjuk egy útszakaszon többször is végigmentek


- nem találok sehol útvonaltervezőt, ami mutatná a távolságot és a szintet is


Huaweiem van, Android



2020. szept. 1. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:

1. nincs ilyen funkció, ez csak a huawei egészségben van.

2. ha a szint táblázaton végigviszed a kurzort, akkor mutatja a térképen, hogy merre járt.

3. az útvonaltervező fizetős.

2020. szept. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
8%
Sehol kb. Strava elég gagyi, pláne a free. Nem értem, hogy miért ilyen népszerű és azt se hogy hogyhogy nem mentek meg csődbe :D
2020. szept. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2: mert olyanokat tud, amit a komolyabb biciklisek használnak. Senkit nem érdekel, hogy huszanharmadik kilométert hány perc alatt tette meg. Ellenben van egy csomó funkció, ami hasznos és/vagy érdekes. Az ára meg havi 1000 forint, annyi belefér annak, aki komolyabban sportol.
2020. szept. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1000 ha egyben egész évre fizeted, az 12 ezer. Amúgy havi 2600. Azt a 12 rongyot jobb helyre is el tudom költeni.


Mond mit tud amúgy? Mik a hasznos funkciók, bár nem hinném, hogy engem érint. Az évi 5000 km bringázással biztos nem számítok komolyabban sportolónak. :(

2020. szept. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, akkor így marad a Sports Tracker hosszú távon
2020. szept. 2. 17:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki esetleg ezt [link]
2020. szept. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!