Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen cipőt vegyek kerékpáros...

Milyen cipőt vegyek kerékpáros túrázáshoz?

Figyelt kérdés

Tekertem pár száz km-t egy zselés talpú "sétálós" cipőben de elkezdett fájni a talpam. Olcsót szeretnék, hagyományos pedálom van. Ez jó lehet?

[link]



2020. szept. 3. 22:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Férfi cipő NH300 kiránduláshoz, vízhatlan, fekete QUECHUA - 2192073

Férfi cipő NH500 kiránduláshoz, khaki, narancssárga QUECHUA - 582790


én ezeket használom.

a másodiknak nagyon jól bírja a talpa. 4 éve megvan és bár már alaposan szétszakadt a talba még egyben van.

2020. szept. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
A budapesti Decathlonok teljesen ki vannak fosztva kerékpáros ruházati cikkek terén. Cipő és nadrág pl. Tatabányán és Székesfehérváron van csak. Esetleg kitekerhetnék Csömörre, de most az időben nem fér bele. Köszönöm a tippeket!
2020. szept. 6. 10:13
 13/15 anonim ***** válasza:
29%
Deszkást, Adidas supestar.
2020. szept. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hát igen, mikor én jártam ott, akkor például sisak se volt egy darab se. Nyilván elvitték mind. Szerencse, hogy pont tavaly kellett cserélnem, nem most.
2020. szept. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
12# vedd meg online és kérd a legközelebbi áruházba a szállítást. Ott felpróbálod és ha nem jó, otthagyod.
2020. szept. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!