Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » KTM biciklik kiknek a körében...

KTM biciklik kiknek a körében elterjedtek?

Figyelt kérdés

Mindenhonnan azt hallom, hogy csak a KTM, meg hogy az a legjobb, azt kell venni, valakinek van 200 ezre már rohan is a hervis-be megvenni a KTM-et. (több ismerősöm is így tett, mondtam nekik hogy ennyiért mérföldekkel jobb felszereltségű biciklit kapni, de nekik kellett az a matrica a vázra)

De valahogy én versenyeken eddig egyszer sem láttam KTM biciklit a komolyabb 500+ ezres mtb kategóriában. Végignéztem a KTM oldalán a mountain bike-okat, azok sem tűnnek valami komolynak, nagyon sok szakágban nincs is versenyképes biciklije. De akkor miért ilyen hype-olt a KTM, ha amúgy sehol semmi egy komolyabb Trek, Specialized, Commencal, Canyon, Mondraker, YT, Santa Cruz márkához képest? Vagy csak a magyarok között elterjedt az olcsóbb kategóriában, mert csak ezt ismerik?


2020. szept. 6. 07:20
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Amúgy nem tudom, ki mennyire ért ránézésre az alkatrészekhez, de vessetek egy pillantást erre a 219 ezer forintos KTM-re:


[link]


És erre a 190 ezer forintos decathlonos Rockrider 560-ra:


[link]

2020. szept. 7. 18:20
 22/25 anonim ***** válasza:

Azért terelődött oda a téma, mert azt írtad, hogy versenyen nem láttál még 500e felette KTM-et. (Ami nyilvánvalóan új ár, mert a használt árak nagyon szórnak.) Erre írtam, hogy én szoktam látni. Amire azt válaszoltad, hogy ez csak Mo-on van így. Amikor külföldi példákat hoztam, akkor hirtelen kiderült, hogy DH-ról beszélünk, majd az is, hogy használt árakról.

Most már úgy tűnik, mintha egy Decathlonos fizetett hirdetést olvasnék.

2020. szept. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Lehet tényleg az én hibám és kicsit össze-vissza lett, de akkor tisztázzuk

Én Downhill/Enduro versenyekre járok, ahol ugye azért nem látni KTM-et, mert nincs normális biciklijük ebben a szakágban. Viszont XC, Outi, és ilyen szakágakban sem hiszem, hogy olyan elterjedt lenne a KTM a többi nagy márkához képest, na meg olyanról sem igazán hallottam, hogy mondjuk egy világhírű profi versenyzőt a KTM támogatna a szokásos Specialized, Trek és ilyen márkák helyett.

Az alsóbb 200 ezer körüli kategória amit felhoztam pedig azt mutatja, hogy a KTM amit annyira majmolnak az ilyen szinten biciklizők, az amúgy az áráért alig nyújt valamit mondjuk egy decathlonoshoz képest, csak a 3 betű miatt mindenkinek ez kell, mert hallották valahonnan a nevét.

2020. szept. 7. 18:46
 24/25 anonim ***** válasza:
talán az "RTR" miatt.
2021. márc. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ausztriások?!? de lehetne a Puch-steyr is...
2021. márc. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!