Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen kerékpáros oldaltáskát...

Milyen kerékpáros oldaltáskát ajánlotok egy 38x26 cm méretű laptophoz, ami hátsó csomgatartóra szerelhető?

Figyelt kérdés

A csomagtartó egy nyeregcsőre szerelhető típus lenne, pl. Kellys Porter. Táskából néztem pl. a Decathlonban kapható ELOPS márkájút, de az sajnos pont nem jó méretben, 40x24cm :(

Továbbá kérdésem azok felé, akik visznek így laptopot: nem gond a rázkódás vajon? Mondjuk SSD van benne, mozgó alkatrész nincs, de akkor is tartok tőle, hogy nem tesznek majd jót neki a csodás fővárosi utak..



2020. szept. 6. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"nem gond a rázkódás vajon?"

de

nagyon!

én a telefonomat sem teszem a kerékpárra...

még összetelós bringára sem!

sajnos a kerékpárokon 30-50-100 g-s terhelés is érheti az elektronikus eszközöket. igaz nagyon rövid ideig. és az is igaz, hogy nagyon sokszor.

hiába nincs - a ventillátoron kívül - mozgó alkatrész az eszközben, a forrasztások, csatlakozások nem ekkora terhelésre vannak méretezve. Valszeg sokáig nem lesz baja, de ki tudja mikor romlik el?????


bár a porter elég rugalmas - nekem is van, tényleg tök jó cucc, de akkor sem bíznék rá egy laptopot.

vidd hátizsákban!

2020. szept. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Az a gond, hogy eddig hátizsákban cipelem, de a bő félórás út végére már kezd leszakadni a vállam.. Mondjuk a hátizsák a hozzá adott laptop hátizsák, szóval nem kifejezetten bringás hátizsák, nincs merevítője sem. Létezik bringás laptophátizsák? Tudsz esetleg konkrét típust ajánlani?
2020. szept. 7. 08:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a telefonomat rendszeresen a kerékpáron tartom, mert az navigál. Ahogyan még sokan mások telefonnal vagy más navigációval a kerékpáron (általában a kormányra, kormányszárra rögzítve) haladnak és semmi baja nem volt még az elmúlt sok évben, pedig terepen, MTB-kal is használtam. Az újabb laptopokban nincs mozgó alkatrész, minden forrasztva, csavarozva van, hacsak nem száguldasz egy köves, földes úton, hanem aszfalton tekersz, semmi baja nem lesz a laptopnak oldaltáskában.
2020. szept. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Rendben hogy aszfaltúton tekerek, de azért ott is akad bőven döccenő, pl. padka (még ha akadálymentesített is, általában azért meghagynak 1-2 cm magasságot belőle..) vagy ha villamossíneket keresztezek.

De ha 3 évet kibír, az már jó, utána úgyis újat ad a cég :D


Szóval akkor vissza az eredeti kérdéshez: milyen oldaltáskát tudtok ajánlani, amibe belefér egy ekkora laptop? (és lehetőség szerint nem egy egyszerű vászontáska, hanem valamennyire azért ki van párnázva, hogy ne legyen gond ha nekiütődik a csomagtartó oldalának)

2020. szept. 7. 12:48
 5/7 anonim ***** válasza:

ezekben pl van laptoptartó rész:

[link]

[link]

2020. szept. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megpróbálom ezt a Tchibo-táskát, bár azt írják, hogy nehéz feltenni/lepattintani. Meglátjuk. 2 év garit adnak rá, és 30 napon belül visszaadják az árát is, ha nem válik be.


Egyébként találtam az Amazonon 1-2 szóba jövő táskát, de utánakérdeztem, és bár beleférne a laptop, nem ajánlották, mert sajnos nem párnázottak belül:

Rhinowalk Rear Bicycle Pannier Bag, 25L [link]

LEMEGO 27L Bike Bag [link]


A Kellys Porter helyett pedig egy oldaltámaszos csomagtartót választottam, mert a Porternél nekiütődne a kerékhez a táska:

XLC RP-R06 GYORSZÁRAS HÁTSÓ CSOMAGTARTÓ NYEREGCSŐRE

2020. szept. 11. 12:08
 7/7 anonim ***** válasza:

De miért kellene amazonról rendelni, amikor itthon is van egy rakás táska:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2020. szept. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!