Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Triatlonhoz milyen okosórát...

Triatlonhoz milyen okosórát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Xiaomi stratos 3ra gondoltam, vagy garmin forerunner 935re. Ahogy néztem, ugyanazok a funkciók vannak bennük, csak a xiaomi feleannyiba kerül. Ezek szerint a xiaomi rosszabb lenne? Mert valamiért feleannyiba kerül. Ti melyiket ajanljatok? Ha a Garmint, akkor mivek jobb a Garmin?
2020. okt. 4. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Xiaomi felejtős. Garmin vagy polar.
2020. okt. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A xiaomi nálam bebizonyította, hogy olcsón tud megbízható terméket forgalmazni, a stratos 3ig nem jutottam el, de példaként szolgáljon nálam az mi band 4 és a honor 5 között vaciláltam, lehet tippelni melyik nyert. Ha esetleg gondod lenne az órával, élj az elállással, kérd vissza a pénzt és próbáld meg a másikat. Remélem tudtam segíteni, jó edzést! :)
2020. okt. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1es de miért felejtős? Mivel rosszabb a garminnál? Sok ember ajánlja a garmint de még nem válaszolt arra senki miért rosszabb a xiaomi.
2020. okt. 5. 01:45
 4/7 anonim ***** válasza:
40%

Mert bizonyított már. Nem foglak győzködni azt veszel amit akarsz.

Majd max rájössz a saját károdon.

2020. okt. 5. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Garmin
2020. okt. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Huawei Watch GT-t használok, cirka 1,5 éve, igaz csak bicajozáshoz. Az én igényeimnek tökéletesen megfelel, és nagyon jól bírja az akkuja is. Egy kicsit bosszantó dolog van benne, hogy mikor sport módban van, akkor nem jelez, ha jött valami üzenet a telefonomra.
2020. okt. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%
Xiaomi reggel mikor felkelek az ágyból már 100-200megtett lépést beszámol nekem aznapra, pedig eskü nem vagyok alvajáró... xiaomi és samsung tapasztalatok után dühömben lecseréltem a telefonom is, és az órám is apple-re, most egy darabig semmi más.
2020. okt. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!