Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Cipollini bond kerékpárral...

Duke81 kérdése:

Cipollini bond kerékpárral tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Régi vágyam ez a kerékpár és most jó árban eladó lenne de nem tudom eldönteni meg vegyem e. Mennyire használható itthon? Vagy inkább kihasználható e? Hallottam azt is, hogy nagyon merev a váz és eléggé kényelmetlen. Ha gurult már valaki ilyennel, jó lenne mondana pár szót a tapasztalatairól. Köszi

#kerékpár #cipollini bond
ápr. 22. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Pont ugyanazt tudja mint az összes többi. Ha jó az út, sima tudsz vele biciklizni, ha nem sima akkor nem tudsz vele biciklizni.
ápr. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 MGéza ***** válasza:
43%
Nagyon merev a váz és kényelmetlen? Most országútizni akarsz vagy csak tekerni, túrázgatni? Mert ez utóbbi esetben felejtős neked. Nem tudom hány éves géppel szemezel, de ez nem kimondottan arra készült hogy kényelmes legyen hanem sokkal inkább arra hogy gyors.
ápr. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ha jól sejtem egyikötök alatt sem gurult még ilyen kerékpár de azért a hsz az megy..

Esetleg olyan aki már ment is ilyen géppel lenne?

ápr. 23. 14:03
 4/9 A kérdező kommentje:
Am outik között is hatalmas külömbségek vannak, ezért érdekelne konkrét vélemény és nem az általános okoskodás.
ápr. 23. 14:17
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Ez egy versenyzésre való outi. Nem túrázásra, nem edzésre, hanem kimondottan versenyzésre. Nem szempont a kényelem, a rezgéscsillapítás, semmi ilyesmi. Csak a sebesség. Ezek azok a karbon vázak, amik egy kátyúba hajtva el szoktak repedni, mert nincs bennük semmi rugalmasság. Ha versenyezni akarsz, akkor szuper gép (bár a campagnolo szett miatt a fenntartása elég horror). Ha nem versenyezni kell, akkor viszont inkább nézz egy endurance országútit.
ápr. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Végül is nem vettem meg. Átgondolva nem igazán tudnám kihasználni a magyar utakon.
ápr. 24. 21:05
 7/9 DXIXS válasza:

Szia!


Szerintem nagyon jó kerékpár, megéri az árát. Nem kényelmetlen, ha jól be van állítva.


Ha meg ez volt az álmod akkor mindenkép vedd meg!


Ha van kérdésed írj nyugodtan!

ápr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7 Köszi de már lemondtam. A campagnolo szett sem igazány nyerő itt mo-on. Jól néz ki nagyon de inkább vmi mást választok.
ápr. 25. 06:56
 9/9 MGéza ***** válasza:

"A campagnolo szett sem igazány nyerő itt mo-on."

Drágább de jobb is mint a Shimano. Viszont nemhogy ennek a szettnek a kopó részeinek a cseréje, de egy sima Veloce szett is elég magas költség, nekem egy éve lánc+hátsó sor 50k forint volt pedig az a kommersz, mondjuk Sora/105 színvonal, a Super recordról meg szó se essen.

ápr. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!