Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 26os duplafalú felni ( kívülrő...

26os duplafalú felni ( kívülről látható íves vastagabb ) lenne szimplafalú agyra küllőire felfűzve . Okozhat gondot valami ? A küllő menete anyai tűrése bírják ?

Figyelt kérdés
2020. nov. 30. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
van olyan h duplafalu agy?!?ilyen ről nem is hallottam...
2020. nov. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szimplafalú felni agyára . A 3 helyett 4 keresztfűzést ajánlották .
2020. nov. 30. 21:31
 3/8 hypno ***** válasza:
A küllőszám számít, vagyis hogy a felnin és az agyon hány lyuk található. Ennek azonosnak kell lennie...meg persze a megfelelő hosszúságú küllőre van szükség.
2020. dec. 1. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Megoldottam , a webáruházas kalkulalóprogram 26,2 cm adott ki , inkabb 26,5 cm vettem . Jól döntöttem ez lett az optimális .
2021. jan. 3. 16:44
 5/8 hypno ***** válasza:
Ha nem lóg bele a küllö a belsőbe - duplafalú felninél ennek egyébként is nagyságrendekkel kisebb az esélye - akkor rendben lesz.
2021. jan. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem lóg , sőt az anyák meneteit full kitölti . 26,5 cmel massziv lett , a 26,2 cm inkább határ eset lett volna . Ez mar a 2. eset amikor a saját tipp jobb mint egy szaki javaslata vagy gépi számítás . Inkább több legyen mint rövidebb , de ha hosszabb a terv arra 4 kereszteződéses fűzés .
2021. jan. 3. 18:26
 7/8 hypno ***** válasza:

#6


Azért a küllőknél ez az"inkább több legyen mint rövidebb" nem teljesen igaz, mert ott a gumi, ami nem szereti, ha a küllő vége dörzsöli.

Valahol pont ezért 1-2 milliméteres ugrásokkal növekszik a hosszuk.

2021. jan. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7# , a szimplafaluaknál igaz , de ez duplafalu tehát itt nem .
2021. jan. 4. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!