Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Az országúti kerékpárosok...

Az országúti kerékpárosok miért hajlítják befelé a lábaikat?

Figyelt kérdés

Nagyon sokaknak mikor tekernek befelé állnak a lábaik /I\

Szemléltetésképpen az I betű a váz, de szerintem értitek. Miért van ez? Van valami előnye/hátránya?



2020. dec. 20. 00:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tekerés közben nem hiszem, hogy túl sokan csinálnák, mert erőkifejtés szempontjából nem előnyös, nem is láttam még ilyet, pedig én is outis vagyok. Legfeljebb lejtőkön, a kisebb légellenállás miatt csinálhatják.
2020. dec. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
van ilyen meg van ki dinnyében teker...gondolom mint a sexpóz...változó-csak itt adott a keret...
2020. dec. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
Hátha jobban észreveszik őket a hülye autósok. Bár azok semmit se vesznek észre. Egyszer egy falat kéne építeni az út közepére, sokan azt se vennék észre mert vagy telefonálnak, vagy alélnak éppen.
2020. dec. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Most komolyan, 2, 3, ha gyakorlatilag funkcionális analfabéták vagytok, akkor mi a fenének válaszoltok?

Egyes vagyok. Mint mondtam, ritkán csinálnak ilyet, és főként az aerodinamika miatt.

Nem lehet, hogy a normális tekerőpozíciót vetted befelé hajlónak?:D

2020. dec. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%

ja biztos így lehet a normális pózt nézte be a kedves kérdező

2.válaszoló

2020. dec. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Krisz85 ***** válasza:
nagyjából sejtem hogy érti a kérdező, ez az /I\ alak azért szokott lenni profiknál is, mert az erőáttételt így jobban le lehet adni, hegyszi szakaszokon felfel amikor nagy az erőkifejtés profiknál is lehet látni ilyet, ez egy technika melynek lényege, hogy előrébb csúszva a nyeregben kvázi több izmot bevonva befelé hajlik a térd és a szombhajlitő belső fele a térd mellet jobban dolgozik. de van aki csak szimplán X lábú és máshogy nem is tudna tekerni kb.
2020. dec. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ja jogos észrevétel
2020. dec. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Őőőő... Nem, alap esetben pont, hogy a szinte egyenes lábtartás a legjobb teljesítmény szempontból.

Még mindig azt mondom, hogy a kérdező a normál lábtartást hiszi befelé nézőnek.

De az is lehet, hogy én nézem egyenesnek a befelé nézőt:D

Keress rá bármilyen mezőnyverseny részletre a youtubeon, és amilyen lábtartást látsz ott az embereken, az a legjobb, mindegy, minek hívod.

2020. dec. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Van Avermaet egyébként versenyzik még?!?
2020. dec. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Krisz85 ***** válasza:
persze hogy versenyzik most igazolt át az Azsödözerbe
2020. dec. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!