Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Megfelel ez a cross bicaj az...

Megfelel ez a cross bicaj az "elképzeléseimhez"?

Figyelt kérdés

Főként jó időben rengetegszer járok biciklivel túrázni. Eddig két rendszert használtam, egy outit és egy mtb-t. Az mtb inkább csak boltbajárás, meg terep, az outi túrázgatás ismerősökkel. Kb minden szabad hétvégén 2-300 km-es túrák tavasszal, nyáron. Viszont az outi nagyon szétráz. Eddig két szezonom van vele és szeretem is, de zavar, hogy ha már jön egy kavicsos rész akkor utálok rajta tekerni, földútra nem mehetek vele. Az mtb pedig már eléggé elavult, 10 éves bicaj kb, akkoriban volt 50-60 ezer, szóval cserés lesz. Így néztem ki ezt: [link]


Kérdésem, hogy ez a bicikli megfelel hosszabb túrákra ugyanakkor terepezéshez is? Mikor sokat megyünk nem a gyorsaság a cél, így nyilván tudom, hogy ez azért nem mérhető össze egy outival. Nagyjából a nagy átlag 22km/h körül mozog, szóval azt ezzel is tudom tartani. Illetve ilyen módon esetleg nem lesz felesleges az országúti?



2021. jan. 14. 16:07
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
oké akkor vállalod a kábé 30-50kali jobb termék eséléynek elszalasztását....
2021. jan. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

amúgy mitől jobb egy használhatatlan "új"és egy nagyon-használható használt között a különbség?!?



hogy saját egódra hallgattál.....

2021. jan. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Olyat választok, olyan méretben olyan felszereltséggel, színben, kinézetben amilyet akarok. Nem lutri, hogy vajon valaki úgy használta mint a barom, ellopta e. Nem kell prtemenni nagykanizsára. Nem értek hozzá, így az állapotfelméréshez bem kell másik embert vinnem.


Kétlem, hogy az új használhatatlan, a használt meg a legprofibb a világon. Inkább ráfizetek még ötvenet, mint használtat vásárolok.

2021. jan. 15. 17:59
 14/23 anonim ***** válasza:
persze de ez magával vonja az oriási áresést mint az ujautóknál-de tetudod csak segíteni akartam kicsit élrtek a bringákhoz....azt a 30-50%ot befektetési alap lett volna a minőségi biztos hátterű használtba mindegy nem erősködök ,bocsi...
2021. jan. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Az az ötven kevés ilyen árban, a 100+ ezer ráfizetés egy újra a használt ellen reálisabb.
2021. jan. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Én mostanában nem látom azokat a tuti vételeket használtan. Hiány van, ezért kicsi a kínálat és magasak az árak. Amennyivel olcsóbb a használt mostanában, az nem éri meg a kockázatot. Persze kivételek lehetnek, de akkor még ott a kérdés, hogy jó-e a méret, stb.

100000-ért én is azt mondanám, hogy csak használt. De 350 körül már újan is nagyon jó bringát kapni.

2021. jan. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Nem zavar, hogy nem koskormányos az a giant gravel? Nekem kicsit

túlságosan is terepesnek tűnik a geometriája.

2021. jan. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
persze jó a 350ért lévő új bringa én sem vitatom csak a jót jóval vessünk össze-mert ez a semmiresemhasználható linkelt bringa városban semmire sem jó,használtam használok 1x10es rendszert ez ara jó:fel a auto tetejére el a versenypályára ott versenyvégig-finish feltenni az autóra azt haza-városban lehetetlen hasznánli nem jön ki semmilyen tulajdonsága,ez az 1x iksz rendszer erdő mező fiainak való!!!
2021. jan. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
18: Azóta két Giant típusról beszélünk inkább, egyik sem 1x hajtással rendelkezik. Amúgy nekem 1*11 van, 11-46 sorral teljesen jó mindenhova. A végsebesség kicsit alacsony a jelenlegi 36-os tányérral, de nem zavar.
2021. jan. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
oké pörgetsz de belegondoltál abban h valaki masszívabb izomtömeggel rendelkezik(pl Ulrich) és nem pörget hanem tolná a nagy áttátelt-erre gondoltam-ilyen "delikvensekre"
2021. jan. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!