Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Megfelel ez a cross bicaj az...

Megfelel ez a cross bicaj az "elképzeléseimhez"?

Figyelt kérdés

Főként jó időben rengetegszer járok biciklivel túrázni. Eddig két rendszert használtam, egy outit és egy mtb-t. Az mtb inkább csak boltbajárás, meg terep, az outi túrázgatás ismerősökkel. Kb minden szabad hétvégén 2-300 km-es túrák tavasszal, nyáron. Viszont az outi nagyon szétráz. Eddig két szezonom van vele és szeretem is, de zavar, hogy ha már jön egy kavicsos rész akkor utálok rajta tekerni, földútra nem mehetek vele. Az mtb pedig már eléggé elavult, 10 éves bicaj kb, akkoriban volt 50-60 ezer, szóval cserés lesz. Így néztem ki ezt: [link]


Kérdésem, hogy ez a bicikli megfelel hosszabb túrákra ugyanakkor terepezéshez is? Mikor sokat megyünk nem a gyorsaság a cél, így nyilván tudom, hogy ez azért nem mérhető össze egy outival. Nagyjából a nagy átlag 22km/h körül mozog, szóval azt ezzel is tudom tartani. Illetve ilyen módon esetleg nem lesz felesleges az országúti?



2021. jan. 14. 16:07
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

szerintem ha valaki az aranyközéputat keresi:az 2x9-10-11(max)

de városban még mindig kérdezem hol van kihasználva-kiscelli utca mellőliek most ne jelentkezzenek...;)

2021. jan. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

lehet ügykölni-bütykölni az áttételt meghajtást-de az sosem lesz az eredeti

mert ha már megvan a bringa akkor pedig a normális hajtástartományhoz mégis ügykölni-bütykölni kell és lehet már késő lesz...

2021. jan. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
oké h van egy eredeti hajtástartomány"ahol az elképzeljhető jó"edzeni de sztem ez esetenkén egyedenként változik-hat
2021. jan. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!