Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen kulacstartót + kulacsot...

Milyen kulacstartót + kulacsot vegyek XC-hez?

Figyelt kérdés
Olyan 750-800 ml körüli kapacitású kulacs kéne. Az Elite kulacstartókat nézegettem, azok jónak tűnnek, kulacsból pedig nem tudom mit vegyek. Mindenképp olyan kéne, amik biztosan jól működnek egymással.
2021. febr. 23. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Pirosat.
2021. febr. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olyat javasolnék, ami membrános szopókás, tehát nem kell felhúzni ivás előtt, hanem nyomásra jön belőle a víz. Nekem camelbak podiumból volt ilyen, de elhagytam. Ezen kívül legyen rajta porvédő kupak. Tartóból lehet, hogy adnék egy esélyt a fidlocknak. Nem próbáltam még, de jó megoldásnak tűnik.
2021. febr. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jó az Elite kulacstartó, nem esik ki belőle terepen sem a kulacs, csak kicsit másként kell betenni, mint az alu tartókba. Tehát kicsit más a mozdulat, meg kell szokni, de nem vészes.

Sokan nem értik, hogy miért jók a nem alu kulacstartók. Az aluról 1-2 hét alatt lekopik a festék, aztán oxidos lesz a kulacs.

0.5-0.75-ös kulacsaim vannak. Mindegyik passzol hozzá.

2021. febr. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igázából bárm,elyik jó a tartás a lényeg hogy a terep ne verje/rázza ki a helyéről olyan terepen vagy figyelj avkulacstartó csavarokra lazán kinyílik karbon alu keveréknél végképp....
2021. febr. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Alex Fly ***** válasza:
Kulacstartó: Topeak Modula (vagy Modula2). A féldecis pálesztől a kétliteres palackig mindenhez jó...
2021. febr. 25. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!