Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ilyen kulacstartót bele kell...

Ilyen kulacstartót bele kell csavarozni a kerékpár állványba?

Figyelt kérdés

[link]


Nem értek hozzá, de lyukak nincsenek a kerékpáromon, akkor ezt fel sem lehet helyezni?


2018. júl. 1. 10:44
 1/10 anonim ***** válasza:
csak emiatt meg ne furd! kell 2 fekete kotegelo, rahuzod, azt' kesz.
2018. júl. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Neem, nem akartam belefúrni :D csak még nem láttam olyan bringát, amin volt ehhezk 2 lyuk. De jó az ötlet, köszi! :)
2018. júl. 1. 11:02
 3/10 anonim ***** válasza:
Pedig szinte minden bringan ott van a 2 luk.
2018. júl. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 szlory ***** válasza:

Sőt, sok bringán 2x2 lyuk van. Nyeregcső és alsócső is.


Amúgy ilyenek is léteznek ám, "adapter": [link]

2018. júl. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Wadmalac ***** válasza:

Elég régen, a nyolcvanas évek végén, kilencvenes elején jöttek utoljára olyan vázak, amik még nem voltak hegesztett bowdenvezetőkkel, kulacstartó menetekkel gyártva. Azóta általánossá vált, még a városi rohangálós lovakon is.

Ennek megfelelően egyre nehezebb az ezeket helyettesítő bilincsek beszerzése.

De azért léteznek.

[link]

[link]

2018. júl. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ilyen biciklim van, pedig még viszonylag új kiadás...


[link]

2018. júl. 2. 11:53
 7/10 Wadmalac ***** válasza:

Hát igen, írtam, hogy ÁLTALÁBAN a városi rohangálókra is raknak. De ott azért annyira nem terjedt el.

Erre szerintem inkább kormányra tegyél kulacstartót. Már főleg ha menetből akarsz inni.

2018. júl. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Semmi probléma, ha nincs lyuk. Meg ne fúrd, mert törik/reped! Olyan kulacstartót válassz ami nem csavarosan rögzül, hanem van rajta tépőzár vagy gumiszalag amit a vázon körbe tudsz tekerni! :)
2018. júl. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ez a bringa nem az a kategória ahol kulacs kell...a csomagos túra,bevásárlás,stb. ott a motyóba elfér egy nagyobb palack is,és nem kell 0,5l-el beérned.


valóban létezik kormányra szerelhető,a képen nem az van.

esetleg gurulj vissza a boltba,hátha van nekik(kellene ha ilyen lovat is árulnak).

2018. júl. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Wadmalac ***** válasza:

Mintha múlt héten belinkeltem volna pár változatot, ami kapható. Vagy elveszett, vagy valaki reklámnak minősítette.

Mindegy, ha a kérdezőnek nem sikerül magától találnia, majd linkelek neki privátban.

2018. júl. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!