Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kerékpárral való közlekedés...

Kerékpárral való közlekedés közben kell maszkot viselni?

Figyelt kérdés

2021. márc. 9. 16:16
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Mert mindenhol máshol is bonyolítják.

A boltok is keresik a kiskapukat és sokan gyakorlatilag nyitva maradtak csak átvevőpontként üzemelnek, nem boltként :D


Meg hát a rendőrnek is lehet rossz napja, amikor reggel beült a járőrkocsiba pont ráült a bal heréjére, ezért mindenkit is meg akar büntetni aznap. Annak hogyan magyarázod meg hogy te most csak sportolsz és nem voltban voltál... közben a kosárkában meg csörömpölnek a sörösüvegek.

2021. márc. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen indokkal _bárkit_ megállítottak volna, már tele lenne a hírrel minden kerékpáros fórum és bulvárlap...


Vizionálsz valamit, ami soha nem történt meg!

2021. márc. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy miért is ne lehetne sportolás közben vásárolni...???


Ismered a vonatkozó viccet...???

Ami úgy kezdődik, hogy "rabbi, lehet-e tóra olvasás közben dohányozni...?"


:-DDDDD

2021. márc. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
nem vizionálok én semmit... Egyszerűen csak sokszor futottam bele egy pofonba ilyen apróságok miatt és már paranoiás vagyok miatta :D Igyekszem magam bevédeni minden irányból. Lehet a 20 év a vasúton nem tett jó :DDDDD ott mindig hátrafelé kell nézni ki mikor miért rúgja fel az embert.
2021. márc. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 krwkco ***** válasza:
100%

Szerintem, ha megállít a rendőr, akkor nyilatkoznod kell, hogy éppen szabadidősport céljából kerékpározol-e vagy sem.


És mivel a rendelet nem ír elő semmilyen igazolást és akármilyen ruhában, akármilyen kerékpárral lehet sportolni, a rendőr nem mondhatja, hogy nem hiszi el. Akár munkába menet is edzheted magad.


De ha azt mondod, hogy éppen közlekedsz, akkor a maszk hiánya szabálysértés. És jön a figyelmeztetés vagy büntetés.

2021. márc. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
69%

Ha szőrszálat akarunk hasogatni, akkor az autóban is hordani kellene, mivel az autó is közterületen halad, tehát az autóban ülve a vezető a városban éppen közterületen tartózkodik. DD

De a józan ész azt diktálja, hogy olyankor kell hordani, amikor közel kerülhetsz másokhoz, köhögéssel/orrfújással megfertőzhetsz másokat. Ez az úton kerékpározva elég életszerűtlen.

2021. márc. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%

Eddig biztos hogy nem kellett, ha csak tegnap óta nem hoztak rá külön szigorítást, ezt nem tudom. 100-ból 99-en nem volt, és ezt a rendőrök is szó nélkül végignézték a Körúton, nem csak én.


Azzal meg ne hülyítsük senkit, hogy a bicikli sportolás, mindenki tudja józan ésszel, hogy az haladási eszköz A-ból B-be kb. mindenkinél.


Párás hideg levegő + erős lihegés, hát tocsogna is a lében...

2021. márc. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

“ Azzal meg ne hülyítsük senkit, hogy a bicikli sportolás, mindenki tudja józan ésszel, hogy az haladási eszköz A-ból B-be kb. mindenkinél.”


Miért lenne hülyítés? Én pl. montizni szoktam, beöltözve, kimondottan a mozgás mev az élmény kedvéért. Soha nem ültem nyeregbe azért, hogy A-ból B-be eljussak, nekem a bringa tényleg hobbi/sport.

2021. márc. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

és a futárok?

munka

de van aki élvezi! :D

2021. márc. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

17, te minden bicajost ismersz hogy ilyen biztosan állítod? 😂😂😂


Én kifejezetten sport célból bicajozok, meló után és hétvégén.

2021. márc. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!