Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kerékpárral való közlekedés...

Kerékpárral való közlekedés közben kell maszkot viselni?

Figyelt kérdés

2021. márc. 9. 16:16
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Én sport célból tempós gyalogolok mert nem tudok futni a térdem miatt, az sport?
2021. márc. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 krwkco ***** válasza:
100%

#21


Ez bennem is felmerült, mert én is gyakorlom ezt a fajta testedzést.

Szerintem ez már rizikósabb, mert erre annyian mondhatják, hogy utcai helyváltoztatásuk "szabadidős sporttevékenység", hogy az már teljesen semmissé tenné a közterületi maszkviselést.


Én azt gondolom, hogy ha az ember a természetben gyalogol vagy nordic walking botok vannak nála, akkor az elegendő a sport cél bizonyításához.

2021. márc. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
48%
Köszi. Vicces volt amúgy múltkor simán gyalogoltam és jöttek ketten nordic walkinggal, és nagyon utol akartak érni, végül nem sikerült, inkább bevártam őket. De lehet veszek ilyen botot dísznek, csak el ne essek benne.
2021. márc. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

EGyetértek a 22-vel!

Ha valaki sport célból gyalogol, nyilván nem tűsarkú cipőben és kiskosztümben teszi :-D - tehát egy edzőcipő, sportöltözet, nordic walking bot, stb. tökéletesen elegendő a "bizonyításhoz".

2021. márc. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek kb. negyedénél sportolás a biciklizés.

17, szerintem süllyeszd el magad szégyenedben.

2021. márc. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
68%
A gyaloglás olimpiai sportág.
2021. márc. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!