Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Varosi kozlekedeshez megfelelo...

Varosi kozlekedeshez megfelelo ez a bicikli?

Figyelt kérdés
[link]
2021. márc. 23. 20:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
#9: lehet mert nem közlekedésre használtad, csak sporteszköznek
2021. márc. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Kozlekedtem vele munkaba, iskolaba.

Hatizsakkal mentem, az a hatamon volt, nem kell neki csomgatarto...

2021. márc. 23. 21:54
 13/21 anonim ***** válasza:

11:

Érdekes gondolat, én például közlekedésre soha nem használok csomagtartót, hanem hátizsákot használok, míg kerékpártúra használom a csomagtartót, illetve rá helyezett kerékpártáskát. Ennek számos oka van, kezdve azzal, hogy ha munkaba megyek, laptop is van nálam, a csomagtartón közvetlenebbül lenne kitéve a rázkódásnak. Egy másik ok, hogy sokkal praktikusabb, ha az előkészített cucc mindig ugyanabban a táskaban van, mindegy mivel közlekedek. Mégcsak levenni, feltenni sem kell. Egyébként sportolásnál meg van hogy néhány alap dolgot (pl. telefon, váltóruha) egy másik hátizsákba teszek, és azt teszem a csomagtartóra.

2021. márc. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

És titeket nem zavar hogy rárohad a hátizsák a hátatokra? Vagy csak 1 km-t gurultok odébb munkába?

Nekem azért kell a csomagtartó, hogy emberi kinézettel és szaggal tudjak megérkezni bárhova.

Ti nem izzadtok?

2021. márc. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Nekem nem izzad be alatta a hatam.


Te budos vagy es izzadekony.

2021. márc. 23. 22:10
 16/21 anonim ***** válasza:
14. 30 fokban mindegy, hogy van-e hátizsák rajtad vagy sem, egyébként meg vannak hátizsákok, amik úgy vannak megcsinálva, hogy minél kevesebb ponton érjen a háthoz, hogy ne izzadjon alatta az izzadós se.
2021. márc. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nekem egy irányba 8 km az út, ha hátizsákban megyek az egész hátam csurom víz lesz. Elvileg szellőzős kialakítású, de mivel alatta van 3 réteg ruha 5 fokban, teljesen mindegy hány ponton támaszkodik.

Ha nincs a hátamon, akkor "átfúj" annyira a menetszél, hogy ne rohadjak be. Nyilván akkor is izzadok, de közben elpárolog, és minden ok.

Nyáron 30 fokban sem vészesebb egyébként.


40 fok bent a belvárosban 60-70 fokos aszfalton, na az már kegyetlen.

2021. márc. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

17. egyszerű, nem vagyunk egyformák. Nekem pl. 3 réteg ruhán nem "fúj" át a menetszél (szerencsére) 5 fokban és én ha hosszabb távra megyek és nem akarok megizzadni, akkor kicsit lassabban megyek és gond megoldva.

Na de tényleg lényegtelen, mert mint írtam nem vagunk egyformák és a kérdezőt meg nem zavarja a hátizsák.

2021. márc. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

14:

Munkába lehetőleg olyan lassú tempóban tekerek, hogy ne izzadjak. Egyébként nagyon izzadós vagyok, de munkába reggel megyek, este jövök, menetszél is van, általában nyáron sem izzadok meg, télen pedif eleve relatív alulöltözök, ezért biztosan nem. Nekem 9 km a munkahelyem.

2021. márc. 24. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem gondolkoztál egy váltós bicajban? Olvasom, hogy alföldi város, de ha ilyen váltó nélkülit veszel, gyakorlatilag bekorlátozod magadat. Nem lesz kedved máshová is elmenni bicajtúrázni, vagy csak úgy örömbringázni... De még az Alföldon is lehetnek kisebb-nagyobb buckák :-D, ahol jól jöhet egy könnyítés a váltóval...


Eszembe jutott egy kedves szegedi ismerősünk mondása: az utcán járva honnan lehet megtudni, hogy a bringások között ki a bennszülött szegedi...? Hát úgy, hogy odamész a hídhoz, és megnézed, kik azok, akik feltekernek, és kik azok akik a felhajtónál leszállnak, és feltolják a bringát... :-DDDDD


A helyiek tolják. :-D

2021. márc. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!