Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Bickiklibolt Bp-en ahol...

Bickiklibolt Bp-en ahol megvesznek v. bizományba átvesznek használt biciklit?

Figyelt kérdés
El szeretném adni a régi biciklimet, tudtok ilyen helyet lehetőleg Dél-Pesten ? Egy elég lestrapált, 15 éves tucat bringáról van szó ami csak a helyet foglalja, de valakinek még jó lehet.
2021. ápr. 24. 09:35
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Én hasonló bringától úgy szabadultam meg, írtam egy félig kitöltött adásvételit, beletettem egy borítékba, ráragasztottam a kormányra, a külsejére ráírtam, hogy Ingyen Elvihetö, aztán letoltam a ház mellé... 10 perc múlva mar nem vokt ott... nekem sem volt vele gondom.
2021. ápr. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
@Kerdezo: esetleg egy kepet meg valami minimalis specifikaciot tudnal mutatni (kerekmeret, vaz, felszereltseg, allapot)?
2021. ápr. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

#12-es: Köszönöm, hogy látatlanban nem hulladékoztad le más biciklijét. Vannak páran akik nem így gondolkodnak.

Tehát: alu "trekking" bicikli 28-as kerék, defektmentes felni, rugós nyeregcső, hagyományos fékek. Anno ezzel jártam dolgozni Bp-en és az volt a szempont minél strapabíróbb és kényelmesebb legyen, viszont emiatt van súlya. Kb. 10 év használatból eredő kopás/karcolás van rajta, de különösebb baja nincs, a karbantartást (lánctakarítás, kerékbeállítás) magam végeztem.

Képet most nem tudok feltenni, nincs itt a gép.

2021. ápr. 25. 13:40
 14/25 anonim ***** válasza:
49%
Kep nelkul ez bizony pont ugyanugy lehet 45e, meg 5e is. Se tipus, se felszereltseg, se semmi.
2021. ápr. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
49%

alu trekking és 22 kiló? :-O :-O


Az enyém 13-14....

2021. ápr. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

#15-ös: egy szóval sem kérdeztem, hogy kinek mennyit ér. Ha 5e-et kapok érte, az nekem már jó, pont 5ezerrel több, mint a semmi.

#16: fogalmam sincs hány kiló (de voltam vele criticalmass-on és 22-t biztos nem nyomtam volna a fejem fölé), nem tudom honnét vezetted le hogy hány kiló.

2021. ápr. 25. 15:59
 17/25 anonim ***** válasza:
49%

Huuu kritikalmaasszon a fejed fölé tartottad???


Miért nem ezzel kezdted? Tesóm akkor ér az 100 at is. Már veszem is meg!

2021. ápr. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
75%
Kerdezo, lathatoan nem erted: ha van egy parszazezres, hasznalt de jo allapotu bringad, azt _talan_ beveszik bizomanyba, mert kis karbantartas, felujitas utan el lehet adni nemi haszonnal. Az ismeretlen tipusu, leharcolt, 15+ eves teszkogazdasagos romhalmazert 5000-et sem adnak, mert csak foglalja a helyet a haszonnal kecsegteto gepek elol, es a felujitasa tobbe lenne, mint amennyiert el lehetne adni.
2021. ápr. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
18 nem érted ez nem romhalmaz, ez megjárta a kritikalmesszt!
2021. ápr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
En is romhalmazzal jarok (illetve annak nez ki, de mukodik minden es 'street legal'). Nincs azzal semmi baj, ha az ember kicsit ert hozza es meg tudja javitani, kicserelni az elkopott alkatreszeket, csak nem szabad tulertekelni. Ha el akarnam adni, akkor max. 30e, de csak azert mert csomo uj alkatresz kerult ra es amugy karban van tartva.
2021. ápr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!