Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Bickiklibolt Bp-en ahol...

Bickiklibolt Bp-en ahol megvesznek v. bizományba átvesznek használt biciklit?

Figyelt kérdés
El szeretném adni a régi biciklimet, tudtok ilyen helyet lehetőleg Dél-Pesten ? Egy elég lestrapált, 15 éves tucat bringáról van szó ami csak a helyet foglalja, de valakinek még jó lehet.
2021. ápr. 24. 09:35
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
49%

Nem kell romhalmaznak lennie. Elégha tucat és idejét múlt.

Ha 4,5 èves alkatrészekkel van szerelve az még elmegy.

Igen 15évessel is működik de levágos még egy laikusnak is hogy ez bizony látott dinoszauruszt élőben...

A boltos hülye lesz megvenni,egy rakás alaktrészt kell cserélni,hogy vonzó legyen

2021. ápr. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Azért leírom hátha valaki információért olvassa ezt az oldalt.

A történet úgy ért véget, hogy beírtam a google maps-ba hogy "használt kerékpár budapest", eltekertem a legközelebbi boltig, megalkudtam a fickóval, alá kellett írni egy papírt és kp-ben fizetett.

"Köszönöm" a sok "jó" tanácsot, "pozitív hozzáállást" amit itt tapasztaltam. A pálmát a 10-es versenyző óvodás hozzászólása vitte el "tudom a választ, de nem mondom meg bibí". Tudom, hogy el kéne engedni, de azóta is foglalkoztat, mi lehet egy ilyen ember lelkében - kívánom neki, hogy ha bármikor bárkitől segítséget kér, hasonló hozzáállással találkozzon.

2021. ápr. 27. 09:33
 23/25 anonim ***** válasza:
22: és elárulod, hogy mennyit adott érte?
2021. ápr. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
20-at.
2021. ápr. 27. 13:59
 25/25 anonim ***** válasza:
Hú báttya de nagy király vagy!
2021. máj. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!