Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Van egy Manitou 130mm-es első...

Van egy Manitou 130mm-es első teleszkópom, nem működik rajta fent a "keményítő"(nem tudom, hogy pontosan hogyan mondják neki), szerintetek mi lehet a probléma? Hiába tekergetem de nem megy. Megj:eddig működött.

Figyelt kérdés

2021. máj. 19. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Az, hogy elromlott. :)


Még azt sem írtad le, hogy melyik típus.

Nem mindegy, hogy egy acélrugó nyomsz össze vagy egy levegő villát lock-olsz.

De bizonyos szempontból teljesen mindegy. Ha nem tudod kiírni a kérdést normálisan, ha "keményítőnek" nevezed, akkor biztosan nem fogsz tudni megfelellő alkatrészt rendelni és megjavítani sem tudod.

Gyanítom, hogy szervizt sem látott még az a villa, pedig illene rendszerese karbantartani. Tehát mindenképpen szervizbe kell vinned.

2021. máj. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Típust azért nem írtam, mert csak annyit ír rajta, hogy Manitou. és hogy 130mm. Acélrugós, és a lockout nem megy. Nem olyan rég vettem(kb. 2 hónapja) a bicót úgyhogy nem sokat tudok róla
2021. máj. 19. 11:45
 3/3 A kérdező kommentje:
Keresgéltem a google be kép találatokat és kiderült, hogy Manitou Circus Expert 130mm a típusa.
2021. máj. 19. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!