Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Decathlonban vásárolt biciklin...

Decathlonban vásárolt biciklinek az üzembe helyezése (mármint a Decathlonban csinálnák) mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

2021. máj. 29. 23:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ingyenes
2021. máj. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
16%
Most ezt komolyan itt kérdezed meg, és nem a Decathlonban? Jézusom! Mennyi életképtelen van itt!
2021. máj. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
61%
Ne szórakozz már! Az atomjaira bontott biciklit, amit futár szállított ki, nőként összeraktam 1 óra alatt. Érzékelőkkel bekötve.
2021. máj. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

#1 kösziii szépen!:-)


#2 Elnézést, hogy életképtelen vagyok!!!!:(( Ha legközelebb megyek a Decathlonba, megkérdezem árulnak-e esetleg életet.


#3 ggwp, de én hozzá nem értő első oútis biciklis nőként, lehet hogy először egy szakértőre bíznám. :D

2021. máj. 30. 10:14
 5/25 anonim ***** válasza:
10%
Nem értem.. miért rendelted meg, ha nem tudod összerakni? :D :D utólag asszem fizetni kell érte, de van ám telefonszámuk! ;)
2021. máj. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
84%

#3!


Mennyire volt atomjaira bontva?

2021. máj. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

#5 Nem értem neked miért probléma az, hogy egy számodra vadidegen miért egy szakemberre szeretné bízni a biciklijének az üzembe helyezését.

Egyáltalán nem is erre irányult a kérdésem, hanem a szolgáltatás árára.

Mindenesetre köszi a választ!:DD

2021. máj. 30. 12:07
 8/25 anonim ***** válasza:
0%

Úr isten, most komolyan ezt le kell írnom? Nem, nem az a probléma, hogy szakemberre bíznád, hanem hogyha se szerszámod, se tudásod összerakni, akkor miért rendeled házhoz darabokban, mikor bármelyik boltban készre szerelve veheted át bármelyik kerékpárjukat előre egyeztetett időpontban... logika.. ne legyél már ennyire nő!!! :D :D

Mondom ezt nőként.. :D :D :D

És akkor még ezek után nem felhívod bármelyik üzletet, hanem egy teljesen más felületen kérdezed meg.. mit nem tudsz pl. helyére rakni? Ha azt kérdeznéd meg, amire szükséged van, amit nem tudsz az összerakásnál, már rég cangázhatnál és meglenne az öröm is, hogy én raktam össze! De pl. készre szerelve is lehet kérni náluk, akkor nem a bedobozolt alkatrészek jöttek volna ki, hanem a készre szerelt bringa kivett kerekekkel és levett kormánnyal dobozban.. :D

2021. máj. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

#8

Egy szóval sem utaltam arra, hogy darabjaiban rendelném meg. Az alkatrészek finomhangolását szeretném megcsináltatni.


Ne kukacoskodj már, légyszi! :( Nem szeretném ezt a nonsense vitát tovább húzni.

2021. máj. 30. 12:35
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ne foglalkozz az okoskodóval, mindig van legalább egy, mindegy ki és mit kérdez.

A Decathlonban ingyenesen összerakják, beállítják - ahogyan az egyes írta.

2021. máj. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!