Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Decalthlon Riverside 900...

Decalthlon Riverside 900 alternatíva?

Figyelt kérdés

A tesómnak van egy ilyen, többször használtam és "pont jó" lenne nekem, vennék is, de most az van, hogy a Decathlon nem fogad el SZÉP kártyát, én meg inkább az azon lévő pénzt költeném.

Abban kérnék segítséget, hogy szűkítsem a keresést (nem vagyok nagy bicikli szakértő) olyan bringákra, amik minél jobban hasonlítanak a Riverside 900-hoz és bicikli szakboltban megvehetők (ahol elfogadják a SZÉP kártyát - a 3 amit eddig kérdeztem elfogadja).



2021. ápr. 28. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen árkategóriában nem fogsz kapni hidraulikus tárcsafékes trekking bicajt - ha ragaszkodsz ehhez...
2021. ápr. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

most hirtelen a kerékpárcity-t láttam, ahol kerékpár VÁSÁRLÁSRA is elfogadják a SZÉP kártyát, de elég gagyi a kínálatuk.

Az általam ismert boltokban csak szolgáltatásra (szerviz, beállítás, stb.) fogadják el.

2021. ápr. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1-es: kicsit fölé is lehet menni, van kb. 180 a szállás zsebben, amit rászánnék


2-es: jó tudni, a 3 bolt közül az egyikben pont előttem vettek szép kártyával biciklit (csak ott sajnos egyáltalán nem volt ilyesmi bicó), a többiben tényleg csak azt kérdeztem elfogadják-e.

2021. ápr. 28. 12:14
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kellys-ből látok 209-ért hidr. tárcsafékeset:

[link]


A merida, ktm, stb. inkább 300 körül van....

2021. ápr. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
210 körül van Kellys Cliff 90 pl.
2021. ápr. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát a 200 az kicsit sok - illetve volt még valami, ami nagyon tetszett a decathlonos bicikliben, az hogy nem volt középső váltó. Tök jól voltak belőve a fokozatok, így egyáltalán nem hiányzott.
2021. ápr. 28. 12:34
 7/8 A Cenz Ura ***** válasza:

trekkingben az ilyen 1x ritka, én nem is nagyon tudok mást


ebben az árban szerintem nincs igazán alternatíva

2021. ápr. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 TR75 ***** válasza:
Nem tudod valakivel megbeszélni, hogy a kártyán lévő pénzért cserébe vegye meg a bringát? Mondjuk te befizeted róla a nyaralását vagy hasonlók.
2021. ápr. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!