Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Decathlonban vásárolt biciklin...

Decathlonban vásárolt biciklinek az üzembe helyezése (mármint a Decathlonban csinálnák) mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

2021. máj. 29. 23:48
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
#20 ezt nem tudtam, de eddig nem adtak, és számomra eléggé bizalom gerjesztő, ha kötelezés nélkül bevállalják, nem úgy, mint pl. a gepida, ahol eddig 1 év volt.
2021. máj. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

#19!


Attól fogsz valamihez érteni, hogy magadnál hozzáértőbbekkel beszélsz. :)

Bárhová mentem montizni az országban vagy akár Európában, a kedvenc boltomban mindig meg tudták mondani, hogy hová milyen külsőt érdemes vinnem (esőben, száraz időben).


Egy szakboltban meg tudják mondani, hogy mit ne vegyek, mert engem is ismernek. Ne vegyem azt a felnit, mert amennyit és ahogy én megyek, ahhoz kevés. Gyakran vinném vissza centrírozni. Meg tudják mondani, hogy pl. ebben az évben ne a megszokott küllőket vegyem, hanem a másik márkát.

Egy szakboltban nem fogsz rossz méretű bringát venni. Kezdő megrendel valamit, mert azt hiszi, hogy jó lesz, miközben nulla tapasztalata van. Egy szakboltban felülsz rá és azonnal látják, ha nem OK.

Persze vannak kevésbé jó boltok is, de többségnek az az érdeke, hogy elégedett legyél, mert akkor mész vissza.

2021. máj. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
77%

#22 én is azt írtam, hogy annak jó aki kicsit jobban ért hozzá,de lehet kicsit félreérthető voltam, bocsi.

Én az ilyen irányú tájékozódást általában a neten intézem, vagy felhívok egy boltot, tudom sokan nem vállalnak Decathlonos bringát, de én még csak hallottam ilyenről nem tapasztaltam. Nem muszáj egy Decathlonos bringával a Decathlonba járni vásárolni, vagy szervizeltetni.

2021. máj. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
12es # , mitől nyúlna meg 1 hét alatt a huzal ? Aztán arra mi a garancia hogy márkaforgalmazó nem ad ki selejtes rejtett hibás gépet és mindig fair ?
2021. máj. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

#24!


Nem huzal, hanem bowden.

Mert a kezdeti használat után egy kicsit megnyúlik. Pontan úgy, mint a gitárhúr. Ne úgy képzeld, hogy zörögni fog a vázon a bowden! Csak kicsit pontatlan lesz a váltás.


A második kérdéseddel nem tudom, hogy mit akarsz mondani és mire akartál vele reagálni.

2021. máj. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!