Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Decathlonban vásárolt biciklin...

Decathlonban vásárolt biciklinek az üzembe helyezése (mármint a Decathlonban csinálnák) mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

2021. máj. 29. 23:48
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

#10


Aaaa, köszönöm szépen a választ!! :-)

2021. máj. 30. 12:45
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

#9!


Kicsit OFF:

Elsősorban nem bringát, hanem boltot kell választani. Főleg egy kezdőnek. A bowdenek meg fognak nyúlni, ezért az összes boltban azt mondják, hogy vidd vissza 1-2 hét múlva. Ez benne van az árban az összes boltnál.

A Decában pedig többnyire kezdők vásárolnak bringát. Sokkal jobban járnának egy szakbolttal, ahol ellátják őket megfelelő információval. Tudom, hogy csábító egy-két bringa ára, de jobb helyen olyan szolgáltatást kapsz, amihez a Decathlon sosem lesz a közelében sem.

2021. máj. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

# 12


Köszi! A biciklis boltok többsége borsosabb áron adja a bicikliket, mint amit jelenleg megengedhetek magamnak, ezért gondoltam, hogy a Decathlon ár-érték arányban megfelelő lenne.

Emellett használtan is nézegetem őket, csak általában nem találok a méretemben, valamint, ha kipróbálom, igencsak meg vagyok lőve, hogy mikre kell ügyelni, melyik alkatrész használható még jól, vagy éppen szorul cserére.

2021. máj. 30. 12:56
 14/25 anonim ***** válasza:
50%

Én vagyok a 3-as

Robbantott rajz volt hozzá és az összes kis biszbasz, mütyür, alátét helye és sorrendje egyértelmű volt.

Az összeszereléshez szükséges imbuszkulcsok, csavarhúzók benne voltak a csomagban.

LEGO felnőtteknek. Nem több.

2021. máj. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 hypno ***** válasza:
100%

#14


Nyilván. Viszont a kérdezőnek tutira lesz garancia a bringáján, neked meg nem biztos.

2021. máj. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

#14!


Nem lettem okosabb. :)

Biszbasz, mütyür az én bringámon nincs. :)

Alátétet sem tudok hirtelen, talán a stucni alatt/feletti távtartókra gondolsz.

Fel kellett tenni a fékeket?

Tényleg érdekel, hogy mennyire van szétszedve.

Felteszed a pedálokat, beforgatod a kormányt és kész?

A stucni tetjén mennyivel húztad meg a csavart?

2021. máj. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
46%

#13!


Éppen azt magyaráztam, hogy nem csak bringát veszel, hanem egy szolgáltatást is. A bringa lehet, hogy olcsóbb (alacsonyabb minőségű is), de a csomagban kell gondolkozni.

Értem, hogy adott pénzből ott tudtál bringát venni, de összességében a szakbolt az olcsóbb, mert többet ad.

2021. máj. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

#17

Köszi a tanácsot!:-)

2021. máj. 30. 18:30
 19/25 anonim ***** válasza:
52%

#17 Annak aki nem nagyon ért hozzá, annak lehet.

Nekem 3 éve van egy országútim, eddig nem volt vele semmi baj, most ment tönkre egy hátsó kerékcsapágy, de az is csak a tömegem miatt, több volt osztálytársamnak is teljesen rendben volt, és nem 200 km-t ment vele. Ha otthon megtudod szerelni, akkor teljesen rendben van, nem sok gyár ad 2 év garanciát.

2021. máj. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
19. Nem a gyáron múlik a garancia mértéke, hanem a forgalmazón. Márpedig 100ezer Ft felett 2 év garanciát kötelező adni január 1 óta.
2021. máj. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!