Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogyan kell feltenni egy...

Hogyan kell feltenni egy bilincses markolatot a MTB kerékpárra? Milyen szerszámmal kell meghúzni a bilincsen a kis csavart?

Figyelt kérdés

#MTB #bilincses markolat
2021. jún. 13. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mini imbuszkulcssal , első vagy 2 . a legkisebbel .
2021. jún. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2021. jún. 13. 17:19
 3/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam vele, ami itthon van imbuszkulcs készlettel, de a legkisebbel is csak forog a csavarfejben. Nekem szögletes fejű készletem van. Lehet, hogy gömbfejű kell bele? Vagy Y imbusz? Van ám többfajta, nehogy egyszerű legyen.
2021. jún. 13. 18:00
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az imbusz 6szög alakú , nem hinném hogy oda thorx kulcs kell pl Dávid csillag vagy más spéci féle. Volt amikor az imbuszos csavart sima laposvégű beszorulva betekerte , olyan is hogy egy szeget kalapaltam meg satuba szorongattam aztán az lett egy hosszú bitfej és behúzta a csavart .
2021. jún. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Imbusz legrosszabb esetben is kétféle van, metrikus és angolszász méret szerint. Utóbbi elég ritka felénk. A többi csak kialakítás kérdése. A gömbfejű csak annyit jelent, hogy szögben is tudod hajtani a csavart, nem kell merőlegesnek lenni a kulcsnak. Az Y alatt pedig gondolom azt érted, amikor körkörösen több méret van egybeépítve. Ez sem befolyásolja a fejek méretét.

Szerintem csak nincs itthon megfelelő méretű imbuszod. Ami elforog, az értelemszerűen kicsi, ami nem fér bele, az nagy. Ha nincs pont megfelelő, akkor kell venni egyet a barkácsboltban, és máris megoldódik a problémád.

2021. jún. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
fényképezd le nekünk
2021. jún. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!