Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Tapasztalatlan vagyok. A...

Tapasztalatlan vagyok. A biciklim külső gumijába befurodott vmi növény tüskéje, ezt azt jelenti hogy a külső gumi kapott defektet vagy a belső?

Figyelt kérdés
Le is eresztett a gumi.
2021. júl. 15. 17:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
akkor a belső is
2021. júl. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
a belső (is) kapott defektet, én ilyen esetben csak a belsőt cserélem.
2021. júl. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ha leeresztett akkor mintkettő


Ha van hozzá foltod, szerszámod meg pumpád akkor gyerekjáték a javítás

2021. júl. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A köpenyt nézd át alaposan de óvatosan , két kézzel belül matass centinkent . Mert lehet hogy szeg üveg maradt benne ...
2021. júl. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktunk olyat mondani, hogy defektes a külső, mert belsős rendszereknél nem számít, hogy a külső lyukas. Nem az a szerepe, hogy megtartsa a levegőt. Tubelessnél pedig csak a külső lehet defektes, mert belső nincs is.


A belső foltozni vagy cserélni kell a külsőből pedig ki kell szedni a tüskét , mertki fogja szúrna az új belsőt is.

2021. júl. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 hypno ***** válasza:

Királydinnyére tippelek.

Ha egyet találtál a külsőben, akkor szedd le a gumikat és kurkászd át az egészet centinként, mert sanszos, hogy egy fél marékkal találsz benne, és olyan kis szemét, hogy apránként bedolgozza magát a belsőig.

Aztán egy vödör vízben nézd meg, hogy az a lyuk hány darab összesen, mert több is lehet.

2021. júl. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De ha olyan kis vékony a külső, nem lenne érdemes egy masszivabbra cserélni?
2021. júl. 15. 20:30
 8/11 anonim ***** válasza:

Ránézésre nem tudod megmondani, hogy mennyire defetálló egy külső. A magas TPI elvben jót jelent, de pl. királydinnye ellen nem véd.

Manapság a kölünféle lötyik jelentik a megoldást.

2021. júl. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A belso is. A kulso nem szamit. Nezd at nem e maradt benne tuske aztan rakj be egy uj belsot. Ragasztgatassal en nem szoktam mar szrakodni. Ezer ft egy belso.. Vegyel defektallo folyadekot h legkozelebb ne legyen gond.
2021. júl. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy a belsőt töltsd meg defektgátló löttyel, vagy cseréld gyárilag töltött belsőre! Ezek a tüskék által okozott lyukakat úgy tömítik, hogy észre sem veszed, ha bekapsz egyet. Amióta töltött belsőt és tubeless rendszert használok, nem kellett defekt miatt gumit szerelnem. Megyek át tökön-babon gond nélkül.
2021. júl. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!