Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen kerékpárt vegyek...

Milyen kerékpárt vegyek közepes-nagy túrákhoz?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy új bringát a meglévő mellé. Kifejezetten túrákhoz kellene, pl körbetekerni a Balcsit, Fertő-tavat, ilyesmik. Alapvetően kiépített utakon szeretnénk menni, nem erdőben meg ilyen terepeken, de azért jó lenne ha nem esne szét és engem sem rázna szét ha rátévedünk egy földútra. :) Nagyon-nagyon maximum 100 000 Ft-ot tudnék szánni rá, teljes felszereléssel együtt, de jó lenne ha kevesebb lenne. Olyat is írhattok ami ennél drágább, de pl esélyes találni használtan, olcsóbban. Pontos típusokat várnék. :)

2021. júl. 27. 13:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Decathlonban Riverside trekkinget kapsz ennyiből.
2021. júl. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ennyiért kb semmit nem kapsz újonnan..
2021. júl. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Használt trekking/cross trekkinget néznék ennyiért. Ilyesmikre gondolok:

[link]

[link]

[link]

[link]

Persze arra figyelni kell, hogy a méret megfelelő legyen, és lehetőleg ne legyen full leélve a bringa, különben a karbantartással hamar kimerülhet a keret.

2021. júl. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


1. Igen, azokat már nézegettem, csak nem tudom mennyire jók. Van esetleg vele tapasztalatod?

2. Tudom hogy kicsi a keret, de nem is zárkózom el a használttól, sőt. :) Eddig mindig használtan vettem bringát és még sosem bántam meg.

3. Köszi a tippeket. :) A méret a necces, mert hogy egy 165 magas lány vagyok, szóval 51-es váz lenne jó, most is ekkora van (Csepel Royal), ez megnehezíti a használtbringa keresgélést sajnos, de rajta vagyok. Csak épp az a bajom, hogy nézegetem őket, és ha látok is olyat ami ránézésre tetszik, nem tudom eldönteni hogy az vajon jó-e vagy sem, mert nem igazán értek hozzá. :/

2021. júl. 28. 09:29
 5/10 anonim ***** válasza:
4: biztos, hogy 51-es kell neked??? Én 170 centi vagyok, és 50-es trekking vázam van - még a 48-as se lett volna túl kicsi...
2021. júl. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy a trekkingnél máshogy vannak a vázméretek? Na látjátok, ennyire nem értek hozzá. :) A Csepel Royal-om 51-es, az tuti, és az előtte lévő bringáim is azok voltak, de ezek mind városi kialakítású vázak.
2021. júl. 28. 10:35
 7/10 A kérdező kommentje:
Hmm, valóban. Megnéztem most egy kalkulátort, valóban 46-48-at ír trekkingre.
2021. júl. 28. 10:37
 8/10 A kérdező kommentje:
De egy másik meg 50-52-t. :D Na hó, hát ki kell úgyis próbálni majd. :)
2021. júl. 28. 10:38
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen érdemes kipróbálni, de a bringaboltok kalkulátorainál nincs nagy különbség! Ott lehet különbség, ha trekkinget hasonlítasz pl. mountain-bike-kal... vagy outival... Az term. más méret.
2021. júl. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
trekkinget néztem
2021. júl. 28. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!