Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik kerékpár szerelő...

Melyik kerékpár szerelő könyvet érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Kerékpárszerelő tanfolyamra járok, de semmilyen könyvet nem kaptunk. Jó lenne egy olyan amiből lehet otthon tanulni.
2021. szept. 5. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Kerdezd meg a tanfolyamon az oktatot! :) Bocs, hogy kinevetlek, de en nagyjabol 6 eves korom ota butykolom a bringaimat ... sosem gondoltam volna, hogy ehhez tanfolyam kell - szerszam kell es egy kis agy :)))
2021. szept. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Alapszinten én is javítok ezt azt, de itt lesz elektromos bringa is. Nem tudom, hogy mennyire részletesen megyünk bele, de elektromos bringát közelről még nem is nagyon láttam. A tanfolyami oktatót inkább hagyjuk. Ő nem kerékpár szerelő.
2021. szept. 5. 13:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogy a bánatba nincs se online pdf vagy papiralapú oktatóanyag stb ? Ez troger gagyi okj akár eu vagy hazai marhaság . Nézz privatvideokat beallitásról fotozd ki , jegyzetbe röviditsd a lényeget és nyomtass pár oldalt a témákról ...
2021. szept. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ingyenes tanfolyam, nem vártam csodát. Neten sok dolgot találtam, a papír alapú könyvet jobban szeretem.
2021. szept. 5. 14:21
 5/6 hypno ***** válasza:

[link]


Ha vizuális alkat vagy, akkor érdemes meglátogatni a Youtube videóit is. Én onnan tanultam meg, hogy hogyan kell leszervizelni egy Sachs torpedo agyváltót.

2021. szept. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Ez jónak tűnik.
2021. szept. 6. 06:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!