Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen kesztyűt vegyek,...

Milyen kesztyűt vegyek, amiben 0 C° körül is lehet biciklizni?

Figyelt kérdés

Most egy 100% Ridefit nyári kesztyűm van, ebben megpróbáltam biciklizni pár napja, de elég hamar szétfagytak az ujjaim.

Mit vegyek 15 ezer alatt, amiben lehet nagyon hidegben is biciklizni?


2021. dec. 15. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem ez biztos jó meleg :)


[link]

2021. dec. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogy milyen intenzitáson szoktál tekerni.

Ha normális anyagból (amin nem fúj át a szél) van és bőven túl ér a csuklón, akkor nekem egyikkel sem volt bajom... ameddig nem kezdtem el télen a barátnőmmel együtt tekerni.

Ha nem pörgeted a keringésedet, akkor semmilyen kesztyű nem segít télen.

2021. dec. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy sima dekatlonos windstoppos kesztyű van. tök jó cucc háztáji biciklizésre, bótbajárósnak. a nulla fok környéki időkben még elviselek benne 1,5-2 órát. 10 fok felett szinte már kényelmetlenül meleg
2021. dec. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendeltem egy 100% Hydromatic-ot, igazából a másik kesztyűben is csak a bal oldali kisujjam és a gyűrűsujjam fázott.
2021. dec. 15. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!