Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Vettem egy btwin Riverside...

Vettem egy btwin Riverside 100as biciklit 28as méret, nem nagyon értek a biciklikhez és szeretnék első kerékhez teleszkópot felszerelni. Erre a biciklire lehet rakni?

Figyelt kérdés
2022. febr. 9. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg lehet, az már más, hogy sok értelme nincsen. Egyrészt menetes villanyakú teleszkópból nem kapsz normálisat, ami meg talán úgy jó, az meg drága lesz. (A-heades rendszernél is egy olyan teleszkóp, ami bírja a nyúzást, az ennek a bicónak az áránál kezdődik, de inkább drágábban.)


Plusz a teleszkóp, amit kapnál hozzá, az csak nehezék lesz javarészt, mert sok hasznát nem fogod venni. Nincs nagy rugóútjuk, nincs csillapításuk, minimális lesz a plusz, amit komfortban ad.


Úgyhogy szerintem felesleges beruházás lenne, de ha mégis akarod, akkor megoldható.

2022. febr. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Nem érdemes ebbe belepiszkálni.... Eleve teleszkóposat kellett volna venned...
2022. febr. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Vegýél rugós nyeregcsövet Fanaticbikeról , ha nem illik bele az átmérő kapható adapter ...
2022. febr. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
a rugós nyeregcső xar! Felesleges pénzkidobás
2022. febr. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó az a bringa úgy ahogy van! Ahhoz a felhasználáshoz, amire tervezték hidd el, nem kell teló! Még egy belépőszintű sima rugós villa is több kerülne, mint amennyiért az egészet vetted - nem éri meg a ráfordírtást! Szerintem használd így ahogy van és ha megszereted a bicajozást, akkor válts egy magasabb kategóriára.
2022. febr. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem érti meg senki hogy a fejlesztés nem úgy megy, hogy veszek valami olcsó akármit és arra ráaggatok drágább cuccokat és akkor már jó is lesz...

Számítástechnikában is ugyanezt csinálják... vesznek 40-ért egy használt gépet és jönnek hogy akkor mit vegyen bele hogy gyorsabb legyen. Amikor meg kiderül, hogy a tápkábelen kivül mindent ki kell cserélni akkor kisimul az EKG :D


Vegyél rá egy vastagabb, ballonosabb gumit, azzal kényelmesebb lesz. Persze alaposan meg kell nézni mi fér el a vázban!

Aztán nyúúzzad, tekerj, túrázz orrvérzésig! Rakosgass félre kis pénzt és később vegyél egy jobb biciklit. Ezt meg tartsd meg tartaléknak! Két bicikli jobb mint egy!!

2022. febr. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!