Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A Kellys országúti kerékpárok...

A Kellys országúti kerékpárok jó minőségűnek számítanak?

Figyelt kérdés
2022. márc. 10. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Hobby kategóriaban megfelelő. Persze függ a modelltől is h milyenek rajta a főbb reszek. Váltó, fék stb
2022. márc. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Amit néztem, az több mint háromszáz ezer forint. Csak hobbi?
2022. márc. 10. 20:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Az említett ár most kb. egy belépő szintű országútira elég. Középkategória legalja. Ha mondjuk az ARC 30 típusra gondolsz (370000 Ft), az egy Shimano Sora groupsettel van szerelve. Illetve még nem is futotta a teljes groupsetre, mert a fék Tektro, az agyak Clarisok (legalja shimano úti szett). A Sora eggyel van a legalja felett. A versenyszinten egy kerékszett ha kijön ennek a bringának az árából. De ha jó minőség alatt azt érted, hogy megbízható-e, akkor a válasz szerintem igen. Gurul, vált, fékez, teszi a dolgát. Ha nem a versenyzés, Strava KOM-ok megdöntése a cél, akkor szerintem teljesen jókat lehet bringázni egy ilyen géppel.
2022. márc. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!