Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek milyen mountain...

Szerintetek milyen mountain bike-ot érdemes venni?

Figyelt kérdés

Először úgy volt rászánok kb 100ezret, de ahogy olvasgattam a témában elengedtem és bővítettem ezt az összeget kb 200ezerre.

Nézegettem a Merida Mountain bike-ot: [link] (ezzel szemezgetek egyébként)

És erről egy vélemény? [link]

Terepen szeretném inkább hajtani, egy olyan biciklire lenne szükségem ami bírja a 100-108 kg közötti súlyomat. Ja és sportolási célra, de nagyobb távokat is tennék meg vele. Szóval azért betonon is hajtanám, az nem zavar, ha lassabban megy vagy nehezebb tekerni a gumi miatt, van combizmom, azzal nincs baj.

Nagyon sokkal a kijelölt ár fölé nem szeretnék menni.



#minőség #sportolás #Mountain bicikli
2022. ápr. 16. 14:18
 1/7 A kérdező kommentje:
Valszeg amúgy tárcsafékeset preferálnék
2022. ápr. 16. 14:28
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Ilyen szutyok helyekről ne vásárolj!

Semmi info nincs a bringákról.

2022. ápr. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudsz valami normális oldalt linkelni?
2022. ápr. 16. 14:46
 4/7 A kérdező kommentje:
De a cube márka is tetszik.
2022. ápr. 16. 15:25
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Cube,Kellys,Head,Scott,Specialized ezek márkák ezekből válassz!
2022. ápr. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
200k körül kapsz Cube Aim-et. Ami azért jó, mert a Cube árulja ezt a vázat mindenféle felszereltséggel egészen a csúcskategóriáig. Tehát ha később tovább akarod fejleszteni, akkor biztosan kompatibilis lesz mindennel. A hátsó teló felesleges a te felhasználásodra. Az a Giant meg vicc ennyiért, szerintem véletlenül megszorozták az árát kettővel.
2022. ápr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Súlyoddal és igényeiddel inkább a 300k környéki kategóriát mene alapnak becélozni.

Pl egy merida big nine 300, vagy big trail 200, vagy ha 27.5 szimpibb, akkor abból a 300as kategóriát... sajnos ahogy romlik a forint, kb az a reális belépő kategória a sportszerű használathoz.

200körül még súlyos kompromisszumok vannak.

2022. ápr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!