Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Miért enged az autószelep ha...

Miért enged az autószelep ha ráteszem a pumpát és rá is hajtom a kart? Hogy kell rendesen pumpálni?

Figyelt kérdés

#pumpa #autószelep #pumpálom
2022. máj. 14. 00:39
1 2 3
 11/21 hypno ***** válasza:

#10


Akkor nem a pumpa a hibás. Olyan nincs hogy amit te veszel az mind hibás.

Járj a benzinkútra pumpálni, mert ez a technika szmlátomást túlnőtt rajtad.

2022. máj. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Ha folyamatosan jön a levegő akkor ki van nyomva a szelep.

Vedd le a fejet a szelepről, állítsd ás a kart másik állásába, tedd vissza, nyomd rá rendesen a szelepre és állítsd vissza a kart a másik helyzetébe.

Máshogy már nem tudom elmagyarázni... Minimális műszaki érzékkel, tudással sem rendelkező embert nem lehet oktatni írásban, sajnálom.


Nézegess a youtubeon videókat erről, hátha találsz használható infót:

https://www.youtube.com/results?search_query=bicycle+pump+ho..


"Szomszeddal nem vagyok joba."

Asztat nem csodálom :D


"Ja mar nemtom hanyadik pumpat vesszuk."

Tipikus hülyeemberhozzáállás. Ha nem tudja használni, vesz másikat, hátha azt majd tudja használni. Aztán amikor azt sem tuja használni akkor mindenki más hülye, csak ő helikopter.


"6 ezres nyomasmeros pumpa"

Azt kb 400 forintért állították elő a távolkeleten.

Vegyél egy normálisabb pumpát. Bikefunnak vannak jó műhelypumpái. Egy normális pumpa sok-sok évig kiszolgál, nekem 10 éve van meg, 5 bicajt pumpálok vele rendszeresen és még csak a festék sem kopott meg rajta...

2022. máj. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
utolso te nagyon okos. bicikliket szerelek agyakat valtot mindent. szoval tudod kit nevezz muszaki analfabetanak. ha ilyen könnyű elbaszni egy pumpat akkor az a pumpat minositi. nem gondoltam hogy egy fujashoz hatalmas muszaki erzek kell
2022. máj. 16. 11:15
 14/21 hypno ***** válasza:

#13

"...nem gondoltam hogy egy fujashoz hatalmas muszaki erzek kell"


Átalában nem. Nem is emlékszem mikor találkoztam a problémáddal.

A szingó időnként meg szokta téfálni azokat akik először találkoznak vele, de az autószelep soha.

2022. máj. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
talan lehet az oka hogy a szingoszelepre egyszer az autoszelepes reszt tettem ra. ugy latszik ennyitol tonkre tud menni egy pumpa
2022. máj. 16. 12:38
 16/21 anonim ***** válasza:

Az autoszelep a nagyobb, tehát elvben hozzá sem ér, hiába szorítod rá.

Remélem, csak a saját bringádat szereled!


Ez olyan pumpa, aminek a fején két típusú csatlakozó van?

Teljesen lapos, nulla levegőt tartalmazó belsővel próbálkozol?

2022. máj. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

"bicikliket szerelek agyakat valtot mindent. szoval tudod kit nevezz muszaki analfabetanak."

Téged?

Egy kereket sem tudsz felfújni....


Apropó: a szelepsapkát levetted pumpálás előtt ugye?


Fényképezd le nekünk a pumpát, a fejet, a szelepet!

2022. máj. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
utolso te gyökér. nem fogok neked bizonygatni. helyes punpalassal egy cikk se foglalkozik mert ott ugye nem lehet hiba bicikliszerelessel annal több talan ezert megy
2022. máj. 17. 10:17
 19/21 anonim ***** válasza:

Jó, feladtam.... Nem vagyok kiváncsi a stílusodra.

Vegyél hetente pumpákat akkor...

2022. máj. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
16 os igen két fele fejresz van. Az lehet hogy nem ér hozzá a szelep de talan a kis pocok a pumpaban erosen benyomodott azert ereszt. Mast nem tudok elkepzelni. Ugy pumpalok ahogy kell ranyomom a fejet rahajtom a kart es fujom mit lehet ezen rosszul csinalni. Korabban jo volt. Vagy esetleg a szelep romlott el.Szomszeddal nem is beszeltem meg jo volna nem belepofazni ugy hogy nem tudjuk mi van.
2022. máj. 17. 12:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!