Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Csepel camping előző kerékről...

Csepel camping előző kerékről a fogaskereket és kontrát át lehet szerelni új kerékre?

Figyelt kérdés
Van egy kis csepel campingem,kontrafékes.Szeretnék rá új első,hátsó kereket venni (20'as méret) viszont a netes shopokban látott kerekeken a hátsó kerekeknélegyiken sem látni sem a fogaskereket sem a kontrát. Ha megveszem a kerekeket és elviszem szervízbe hogy szereljék fel nekem a mostani fogaskereket és kontrát át tudják tenni az új kerekekre,vagy azokból is újat kell vásárolni?

2022. júl. 19. 08:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak én nem értem a kérdést??

Megveszed az új kereket (felni küllőkkel, gumival? Mert más azon nem lesz). A biciklivel együtt elviszed a szerelőhöz, aki az új kereket felszereli a bringára. Nem a fogaskereket és kontraféket szereli le a bicajról és teszi fel az új kerékre.. Szerintem, de javítsatok ki, én nem vagyok szakértő.:(

2022. júl. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A lánckereket át lehet dobni hamar. A kontra meg benne van magában az agyban.


De a kérdésből ítélve nem a bringádhoz megfelelő kereket választottad ki, mert nem egyféle 20+-as kerék kapható.


És úgy vélem, anyagilag nem lennél jelentős előnyben, hogy nem is tudod, mint kellene venned + szerelő díja. Nem szoktam ezt ajánlani, de érdemesebb lenne bedobni egy szervízbe és vegyék meg ők a kereket.

2022. júl. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2022. júl. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!