Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen kiegészítőket használto...

Milyen kiegészítőket használtok a kerékpárotokon?

Figyelt kérdés

Nekem ami lesz:

-erős első lámpa (1000 lumen)

-hátsó lámpa

-első és hátsó sárvédő

-támasztó

-telefon tartó előre ami méri a KM-et

-Minőségi zár


Lehet még valamit felrakni ami fasza cucc? :D


2022. szept. 25. 13:20
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Csengő, szilikon villogók, kamionos fényvisszaverő matrica prizma helyett (E jelzéssel). Nemrég lett kulacstartóm is, de táskából jobb inni. Lámpát csak akkor viszek erősebbet, ha kell. Nyáron 10ig világos van, elég villogni és a mezek is fényvisszaverősek. 2000 lumenes Solarstorm X2-m van. 1es fokozaton, magam elé világítok és így is sokan kiabálnak, holott megnéztem és nem zavaró! Nem tudom milyen ninja képzőbe járnak egyesek, de 20 lux fénnyel én nem látok!

A küllőprizmák helyett a fehér küllőpálca nálunk nem szabályos, mert nem teljes kört alkot, így narancsot (borostyánsárga) is vettem, de azért fehér is van mellette, mert sokkal jobban látható.

A többi lóf.sz szerintem nagyon égő! Paraszt GPS-el megyek vagy néha megnézem telón. Mérni a hátizsákban is tud, de nyilván aki szereti nézni, annak van a kormányon.

Zárat csak akkor viszek, ha egyedül megyek és tuti lesz megálló.

Sisak, kesztyű, hátizsák, Topeak Alien 2, telópumpa presta adapterrel alap.

2022. szept. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Viszonylag lámpák ha esetleg rámsötétedne, pumpa,kulacs,kicsi sárvédő elöl,belső gumi,pár gyorskötöző,régi belső a jobb láncvillán,gumikacsa..szerintem ennyi van a bringán
2022. szept. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Hátra villogo. Pumpa. Nyeregtáska.

Ha este bringázok akkor viszek lámpát,amúgy nincs fent.


A másikon van küllő monitor is.

2023. jan. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!