Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Csepel kerékpárokat még...

Csepel kerékpárokat még gyártanak? Verseny bringa érdekelne.

Figyelt kérdés
2022. dec. 15. 07:33
1 2
 11/14 MGéza ***** válasza:
Verseny bringa. :D Az meg mi a szösz? Versenyezni ezerféle kategóriában lehet, csaxólok. :)
2022. dec. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 MGéza ***** válasza:
Megnéztem. Nevetséges felszereltség, indokolatlan túlárazás. A TorpedAlon konkrétan majdnem felröhögtem, hogy ezt ennyiért. :) Tourney, Joytech, Kenda(hajadra:D), Chinhaur, csupa fantasztikus felszerelés, tök olcsón. :) Hát vegye akinek szórni való pénze van.
2022. dec. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 TR75 ***** válasza:

#12

Amiket írtál, azok mind cserélhetőek, mert kopó alkatrészek. Egy egymilliós bringán is cseréled őket.

Nem mellesleg ilyenek a manapságos árak. A mostani belépő szint árai simán megfelelnek egy 3-4 évvel ezelőtti középkategóriásnak.

Ráadásul a covid miatti áruhiány arra kényszerítette a gyártókat, hogy ha egy alkatrész nem elérhető, cseréljék le, s ez jórészt olcsóbb cuccokra történt meg.

Utólag visszanézve óriási mázlim volt, hogy 2019 őszén vettem meg magamnak a Breezert, valószínűleg elment volna a kedvem a bicóvásárlástól egy évvel később (bár ők nem butítottak a bicajokon, viszont legalább 20-25%-ot drágult az áruk az újabb modelleknek).

A Neuzeremmel meg szintén mázlim volt az ősszel, hogy egy korábban megrendelt, de végül visszamondott példányt találtam, az eredeti ár kb. 65-70%-áért, korrekt cuccokkal, észszerű kompromisszumokkal (igaz, 2014-es modell).

2022. dec. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 MGéza ***** válasza:

"Amiket írtál, azok mind cserélhetőek, mert kopó alkatrészek. Egy egymilliós bringán is cseréled őket."

Hát, azért a történet nem ennyire egyszerű. Nem mindegy, hogy szinte nullkilométeres korában cserélsz valamit mert eleve elégedetlen vagy vele, esetleg rövid időn belül egy kicsit nyúzósabb használat megfekteti, vagy minőségi alkatrész és sokáig kitart. Ha olyan egyszerű lenne ahogy mondod, nem lenne értelme jobb felszerelést rakni egy drágább bringára.

És ha már a Neuzert emlegeted... Hasonló felszereltséggel 200k körül kapható most a Whirlwind 100, amin már Claris váltó van.

2022. dec. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!