Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mit tehetnék hogy normális...

Mit tehetnék hogy normális keretek közt sportoljak?

Figyelt kérdés
Ha edzek akkor nem tudok enni, és így kevés az energiám. Ha nem edzek akkor tudok enni, de estére már a megőrülés határán vagyok és mennem kell edzeni, mert nem bírom nélküle. A gáz az, hogy márciusban kezdem a versenyzést, és így nem tudok felkészülni.

2023. febr. 17. 10:39
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

#10

Dehogy, tekerek meg minden,csak épp nincs nyitva a szemem, és a tudatom sincs a helyén. Ez nagyon balesetveszélyes állapot nálam. A legutóbbi az elég durva volt, majdnem neki mentem egy étterem teraszának falába, félrerántottam a kormányt, gondoltam ha már úgy is elesek akkor így kisebb bajom lesz, szerencsém volt, nem estem el. Ilyenkor utálom a klipszes pedált

2023. febr. 22. 00:50
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező én nem akarok kötözködni de akkor komoly problémák vannak.

Szerintem ezt orvossal/valamilyen szakemberrel beszéld meg,nem hiszem hogy a gyakori népe ilyen speciális problémára jó választ tudna adni.

2023. febr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen, ez akkor valami egészségügyi gond lesz, ez nem normális. Menj el dokihoz.
2023. febr. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!