Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik a jobb bicikli? Max...

Melyik a jobb bicikli? Max 150e a keret és sima város/kicsit terep lenne a cél..

Figyelt kérdés

X fact cross


[link]


vagy


Neuser x zero


[link]



2023. ápr. 14. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Városba mindkettő kuka.

Olyat vegyél amin van sárvédő, nincs tele idióta teleszkópokkal, és van rajta csomagtartó is. A gumija is sima legyen ne bügykös hülyeség.


Ezeket amiket linkeltél NEM városi használatra készítik, hanem eladásra.

2023. ápr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mivel cross trekking biciklik így nem adnak hozzá sárvédőt meg egyéb kieget... azt külön megveszem rá :) + az első teleszkóp fontos nekem mert az előző mbt kerékpáromon is nagyon érződött, hogy a sok lyukat és terepet erősen csillapította, mig barátnőm biciklijén minden rezdüléa fájdalmas volt.
2023. ápr. 14. 22:11
 3/6 anonim ***** válasza:
26%

Mind a kettő, annyira mocskosul az alja, hogy igazából nyugodt szívvel nem lehet ajánlani egyiket sem…

370+ euro ár mellett, egyszerűen borzalom belegondolni, mi az amit 150.000ért árulnak…

Bocs de 1000euró, ami még mindig az alja, de kb ott kezdődik amit már érdemes ajánlgatni.

2023. ápr. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem ingyen sem kéne egyik sem. Ám 150-ből használtan már kiváló trekkingeket kapsz, sokkal de sokkal jobban jársz mint ezekkel. :) Simán nézhetsz hirdetéseket is, valószínűleg ezekre még kell költeni picit, azt kalkuláld bele, szóval keress mondjuk 130-ig. De én a legjobban használt bringákkal foglalkozó kerékpár boltban szeretek vásárolni. Azok fel vannak újitva, költségmentesek, ahova én járok ott egy év gari is van. Ennyi pénzért már nagyon jó kis bringákat lehet ilyen helyeken találni. :)
2023. ápr. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%

3

Nekem is 1000+ eurós bringám van, de csak azért mert én sport céljából is használom. Nincs szüksége drága bicóra mindenkinek, ilyen átlagos városi felhasználásra teljesen felesleges. Csak félni fogsz kint hagyni a bolt előtt. Én e miatt vettem egy olcsó használt bicót, és olyan jó mint állat, városba tökéletes. 80 rongy volt, és jelenleg ott tartok hogy szívesebben ülök rá mint a fél millás gépemre...

2023. ápr. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

"Sima város/kicsi terep"


Végül kiderül, hogy csak a tanya és az első kocsma közé kell.

2023. ápr. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!