Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ha jelenleg hosszabb (30-60...

Ha jelenleg hosszabb (30-60 km-es) távon 15-17 km/h sebességgel bírok tekerni (tehát az átlagsebesség ennél még alacsonyabb), akkor van esélyem az Ironman féltávjára?

Figyelt kérdés

Jelenleg a futás a fókuszom, futóedzőm van, közlekedésként bringázgatok, néha kerülőt teszek.

Heti 1-2-szer úszom is.

Kb. 1 év múlva keresnél triatlonedzőt, lehetőségeket.

De egyáltalán megéri?

Tisztában vagyok vele, hogy a duplájára kellene gyorsulnom, plusz hosszabb táv plusz előtte úszás, utána egy félmaraton lefutása....


Nő vagyok, kb középkorú, gyerekkoromban nem volt sport, huszas éveimben némi.


Futásban is lassú vagyok, kb 7 p/km a könnyű futás, 6:30 már tempós, úszásban kb. 2:50-2:55/100 méter megy hosszabb távon gyorsban. Bár most a kategóriának megfelelően a bicaj része érdekel főleg.



A "behajolós" bicajozást meg lehet szokni? Nagyon rossz az egyensúlyérzékem.


2023. jún. 6. 21:34
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
167 körülinek tűnik a max bicajnál.
2023. jún. 9. 20:47
 12/12 A kérdező kommentje:

Tényleg kevés az a 120?


Még futásnál is 140-145 körül van az, ami tényleg könnyű, amilyennek az edzések 80%-ának lennie kell.

2023. jún. 10. 09:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!