Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Tényleg letudok bicajozni 22...

Tényleg letudok bicajozni 22 km-t így?

Figyelt kérdés

Tudni kell rólam hogy kb 6 éve semmit sem mozogtam. 120 kilós vagyok, dagadt disznó és naponta 16 órát ülök a gép előtt.

Apám kitalálta, hogy béreljünk bicajt és Velencéről Dinnyésig biciklizzünk majd vissza. 22 km oda vissza. Legutoljára 15 éve bicikliztem (8 évesen).

2 órája kikölcsönöztük a bicajt de nem tudunk kimenni Velencéről. 2 percenkébt megállok és annyira ver a szívem mint az állat, rosszul vagyok, minden bajom van. Pedig sík egyenes a tér...

Megugorható ez nekem?



2023. jún. 19. 12:04
1 2
 11/15 anonim válasza:
Utolsó! Hovatalosan is alkoholistává nyilvánítottak ugye?
2023. jún. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Makuladegeneráció.

Inni nem iszom! Amióta a vedelést feltalálták! :D

2023. jún. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha ennyire szarul vagy tőle, akkor inkább ne csináld most. Viszont az nagyon gáz, hogy ennyire 0 az erőnléted, ennyire fiatalon, én ilyet még nem is hallottam... Ezzel muszáj foglalkoznod ha szeretnéd megélni mondjuk a 40-et... Kezdetnek menjen el minden nap sétálni mondjuk 2x30 percet. Aztán ha már azt bírod, lehet növelni. Majd elkezdhetsz kicsi, mondjuk 4-5 km-es távokat bringázni.
2023. jún. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
A nagyon gyorsan elfáradás szívbetegség tünete is lehet!
2023. jún. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Vagy ne erőltesd, vagy könnyen tekerhető bicajt szerezzél és kisebb távokkal próbálkozz. Én ugyan csak kb. 50 kiló vagyok, de 55 éves elmúltam, két év kihagyás után gond nélkül ment 25 km, az volt a "próbaútja" a biciklimnek. Még el sem fáradtam, de ez egy nagyon könnyen hajtható bicaj.
2023. jún. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!