Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Honnan lehet venni olyan...

Honnan lehet venni olyan kerékpáros trikót, amit a versenyeken használnak?

Figyelt kérdés
Megnéztem, hogy a három hetes versenyeken milyen trikók vannak, és megtetszett a La Vuelta kék pöttyös trikója, amit a hegyi pontverseny vezetője visel.

2023. júl. 4. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Érdekes, én amint beírtam a keresőbe, hogy mit keresek (keresel...) rögtön kiadott egy rakás találatot.


Ez pl. az egyik a sok közül: [link]

2023. júl. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De magyar "forrásból" gondoltam. (Magyar weboldal, Magyarországon található sportbolt, stb...)
2023. júl. 4. 16:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Aliexpresszen is vannak egészen jó utánzatok. Az összes mezem onnan van, tűrhető minőségűek.
2023. júl. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De az külföldi, én magyar, mégegyszer mondom MAGYAR weboldalról akarok rendelni.
2023. júl. 4. 16:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Esetleg holokolo webshopban nézz körül! Bár igazából az is szlovák, csak üzemeltetnek magyar webáruházat.
2023. júl. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Holokolo, Sportissimo, ahol nagyobb választékban vannak mezek. A minőség hullámzó. Vannak nagyon jók is, de vannak nem túl jók is. De ezek is szlovák, cseh cégek, olyat szerintem nem fogsz találni, ami tiszta magyar. De az alza és az emag se magyar, ha ez megnyugtat.
2023. júl. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%

1 nap alatt simán rányomtatják, vasalják.

Ha nézed a foci vb-t, ott a lefújás után kezdik a serlegre rágravírozni a győztes csapatot.

Ma már nem probléma megcsinálni valamit másnapra.

2023. júl. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!